Людина Кличка Андрій Андрєєв проганяє митців з Андріївського узвозу

Власникам тимчасових споруд на початку Андріївського узвозу на перетині вулиць Десятинної та Володимирської КП «Київблагоустрій» дало місяць, щоб вони прибрали свої торгові місця. Комунальники їм запропонували оформити договірні відносини з балансоутримувачем і переїхати на Алею художників, По це також пише депутат Київради Андрій Андрєєв.

Повідомляю, що власникам тимчасових споруд «МАФового містечка», яке виникло на початку Андріівського узвозу (дивись фото з перетину вилиць Десятинної та Володимирської) запропоновано оформити договорні відносити з балансоутримувачем та перемістити свої торгівельні місця на Алею художників. Це – компромісна пропозиція столичної влади на тлі факту самовільного всановлення згаданих ТС, тобто, без будь-яких дозвільних документів. Термін на переселення – до 1 березня. За місяць ті ТС, що залишаться у зазначеному «трикутнику», КП «Київблагоустрій» демонтує.

Додам, що цьому рішенню та перевіркам наявності дозволів передували скарги від батьків розташованої поруч школи. Скарги зводяться до того, що цей ринок антикварних речей не є тим «музеєм», у якому підлітки після школи мають проходити своє виховання. Так чи інакше, але захоплену торговцями та перетворену у «шанхай» історичну частину столиці буде вивільнено та прибрано.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment