Macarena – ця пісня здатна врятувати життя

Вчені з Іспанії провели нове дослідження і встановили, що знаменита пісня Macarena у виконанні групи Los Del Rio Macarena здатна врятувати життя людині. Матеріали наукової роботи оприлюднені у виданні Science Alert.

Коли здійснюється непрямий масаж серця, його ритм досягає 103 ударів в хвилину. Це відповідає необхідній частоті натискань на область грудної клітини. Медики, котрі працюють на базі Барселонського університету, провели експеримент, в якому були задіяні 164 студенти. Всіх їх розділили на три групи. Першою запропонували виконувати компресію грудної клітини під удари метронома. Представники другої групи при здійсненні цих же дій, наспівували пісню Macarena, третя ж стала контрольною.

В результаті виявилося, що краще за всіх з поставленим завданням впоралися випробовувані з метрономом. Більшості учасників вдавалося утримувати потрібний ритм. Ті, хто наспівував вищеназвану композицію, посіли друге місце. Зокрема, в ритм потрапляли 74%. Гірше за всіх справилася контрольна група. Як вважають науковці, незважаючи на те, що найкращим інструментом є метроном, в потрібний момент його може не виявитися поруч. У зв’язку з цим знання пісні Macarena не завадить.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment