Максим Микитась: «Кличко «підписав явку з повинною» вимогою до фірми Комарницького повернути вкрадені у киян гроші»

Мер Києва Віталій Кличко “підписав явку з повинною”, вимагаючи від прокуратури повернути гроші фірмі “Еко-Буд-Трейд” свого одіозного друга Дениса Комарницького, які вони разом вкрали у киян на будівництві Подільського мосту. Таке переконання висловив президент корпорації “УкрБуд” Максим Микитась в себе на Facebook.

Микитась, Кличко і Комарницький свого часу “поділили” між собою Київ

“Шикарна Явка с повинною! Ще ніколи не бачив, щоб Мер Так відверто підписувався під словами — Я вкрав — віддайте мій гаманець! Мер написав лист на прокуратуру — віддайте гроші Екобудтрейду! Діма Белоцерковець, Коля Поворозник — куди Ви дивились, коли меру підсовували цей папірець! Заберіть у Мера ручку! Вже всім відомо — мостом і не пахне — Лише ТХНЕ!!! Постом вище від 26.04 я вже описував як планувалося в травні викрадення з бюджету 1 млрд грн через Екобудтрейд!  Але щоб Мер столичного міста підписував офіційне прохання до прокуратури щодо приватної компанії, яка не має жодного побудованого об’єкту, авторитету, досвіду, трудових ресурсів, не має навіть бульдозера на балансі, але чомусь має сотні мільйонів на рахунках і «запашок» аж до Москви — це вже і дном назвати важко!” — обурився Микитась.

За його інформацією, саме в цей час Денис Комарницький, поставлений ним керувати “Еко-Буд-Трейдом” зять нардепа Миколи Тищенка Герман Блінов та оточення Віталія Кличка святкують виділення чергового траншу на Подільський міст з бюджету Києва.

“Комарніцкий, Блінов та інші подібні персонажі разом із оточенням Мера котрий день «на стакані» відмічають отримання сотень мільйонів в квітні по «міфічному» Подільському мосту… Адже, на жаль, прокуратура встигла заарештувати лише невелику частину коштів…” — зазначив Микитась.

Він також нагадав Комарницькому, що той ще з 2019 року винен йому 1,8 млн доларів за відповідним меморандумом про спільну добудову Подільського мосту. За його словами, з урахуванням відсотків, на даний момент борг становить 2 млн. 635 тис. доларів. І в разі його повернення Микитась готовий передати всю суму на потреби ЗСУ.

“В разі отримання 2 635 тис долл США (98 млн грн) боргу від Комарницького, або його бенефіціарів зобов’язуюсь одразу їх направити  в конкретні фонди допомоги ЗСУ, зокрема розподілити між Головним управлінням розвідки, 79-а окрема десантно-штурмова бригада, 128 окрема гірсько-штурмова бригада та Батальоном «Свобода». Передачу грошей пропоную провести одразу в банку, щоб в ту ж годину відправити кошти в заданому напрямку!” — заявив він.

Президент “УкрБуду” також наголосив, що “кришею” Дениса Комарницького в даному питанні виступає Віталій Кличко.

“На жаль, «кришею» Комарницького в даному питанні виступає Мер м. Києва. Але а ні Комарницький, а ні Мер не знайшли для мене часу за 3 роки зустрітись по цьому питанню! Листом до прокуратури МЕР м. Києва підтвердив своє пряме відношення до Екобудтрейду! Вважаю, що пан Мер зможе вплинути на свого «смотрящего» Комарницького закрити борг з вкрадених за останні 4 роки мільярдів для перерахування коштів на підтримку ЗСУ!” — наголосив Максим Микитась.

Sharing is caring!

Send a Comment