Максим Віннік: Оксана Кирилюк – членкиня ПР й активна діячка проросійського руху в місті Українка та організаторка передвиборчої схеми Олександра Дубінського (агента Буратіно)

Війна, яка прийшла на нашу землю, це не тільки про біль втрат та складність побуту у військових і цивільних умовах… Війна – це, в першу чергу, наслідки певних кроків політиків та людей, які напередодні гарячої фази протистояння, робили певні дії, які сприяли ворогу і створювали необхідні умови для вторгнення.  А є й такі, які втекли від війни, яку вони тягли сюди, працюючи на ворога. І втекли вони, не на росію, інтереси якої вони тут представляли, а в Європу! Саме про таку заядлу представницю Партії Регіонів в Україні і піде моя розповідь у цій публікації.

Головним ядром по створенню таких умов, для окупації росією України, безумовно, була діяльність Партії Регіонів на теренах нашої країни. Потужний партійний осередок ПР був і в нашому місті Українка. Руками наших, місцевих діячів, створювалась діяльність по розподілу України на Схід і Захід, яскравим прикладом цієї діяльності, був «антифашистський мітинг», який наші місцеві регіонали, проводили 16.05.2013 року в Українці, під головуванням тодішнього «губернатора» Київської області, Анатолія Присяжнюка.

Найогидніше, що ці люди, котрі свідомо чи з «добрими» намірами, працювали на ворога тут, в Україні і вони не понесли будь якого покарання. Або хоча б політичної чи моральної відповідальності, за цю співпрацю. Більше того, вони до сих пір перебувають на різних провладних позиціях і мають вплив на прийняття рішень у місцевих органах влади!

Наприклад, Анатолій Йосипович Присяжнюк є директором Київської обласної організації Політичної партії «Наш Край», яка була сателітом, а тепер стала політичним спадкоємцем Партії Регіонів. Вона має у своєму складі, тільки в нашій міській раді, три депутатські мандати, які отримали Луценко В.П., Гузєв А., і Ваня Кирилюк.

Дивує те, що всі ці люди – які свідомо чи несвідомо працювали на ворога в нашій країні – навіть після повномасштабного вторгнення рашистів не відмовилися від мандатів чи поглядів на своє минуле. Ба більше, деякі з них продовжують приймати рішення на користь проросійських сил, які далі проводять свою діяльність в Україні.

Оксана Кирилюк, членкиня Партії Регіонів, яка зі словами: «тільки з Богом і Партією Регіонів» отримала свій партійний квиток 23.10.2012 року на сцені Будинку Культури Українки, з рук одного із засновників Партії Регіонів, Володимира Рибака. Оксана Кирилюк, яка впроваджувала корупцію в нашій міськраді, перебуваючи на посаді заступника міського голови, створюючи, в тому числі, схеми по особистому збагаченню на перерозподілі бюджетних коштів на Організацію Ветеранів, вкладаючи туди свій відсоток. Оксана Кирилюк, яка створювала передвиборчу сітку і була кандидатом на голову громади під наглядом агента Буратіно втекла до Латвії, отримала там статус «біженця війни» і стала Людиною Року, у латвійському місті Валмієра!

Ще раз, я хочу, щоби всі це усвідомили! Оксана Кирилюк, членкиня Партії Регіонів, активна діячка проросійського руху в місті Українка та організаторка передвиборчої схеми Олександра Дубінського – агента Буратіно. Вона з початку повномасштабного вторгнення рашистської армії в Україну втекла до Латвії, де отримала статус «біженця війни» і відзнаку Людина Року!?

В Україні Оксана Кирилюк залишила свого чоловічка – Ваню Кирилюка, який є членом партії Наш Край, сателіта Партії Регіонів, і депутатом Української міської ради.

Ось такі наші реалії… Оксана Кирилюк втекла від війни, яку сюди тягнула і заробляла на цьому, а зараз в ситій Європі стала Людиною року… А ви воюйте там і живіть під обстрілами…

Embassy of Ukraine in the Republic of Latvia/Посольство України в Латвії ви там нічого не переплутали, чи у вас там теж проросійське лоббі працює?

United States Embassy – Riga, Latvia, Embassy of the United States, Kyiv – хочу щоби ви теж були в курсі подій та відреагували…

Sharing is caring!

Send a Comment