Денис Малюська порушує закон і допомагає людям Януковича захоплювати чуже майно, – ЗМІ

Міністр юстиції Малюська вступив у змову з Юрієм Іванющенком та Іваном Аврамовим, близькими соратниками президента-втікача Януковича

Цей високопоставлений чиновник зловживає своїми повноваженнями в інтересах цього угруповання. Зокрема, це стосується про останні події навколо ринку “Столичний”. Про це йдеться в статті, опублікованій у виданні Телеграф. Журналісти відзначають, що в 2015р. компанія Спецбуд-Моноліт надала позику ринку “Столичний” у розмірі понад 40 мільйонів гривень. В якості забезпечення зобов’язань, ринок “Столичний” передав в іпотеку павільйон”Овочі-фрукти”.

“Але вже на початку 2020 року, за даними журналістського розслідування, ринок “Столичний” захопило організоване злочинне угруповання Юрія Іванющенка та Івана Аврамова. Були незаконно змінені директори підприємства і сформовані борги перед підконтрольними компаніями Іванющенко-Аврамова на суму понад 300 млн.грн., про що свідчать дані реєстру судових рішень. Протягом 2020 року ринок “Столичний” не виконував свої зобов’язання з повернення позики і в правління нового директора Рустема Абдукадирова був свідомо доведений до банкрутства”,- йдеться в статті.

Автори матеріалу зазначають, що сам факт неплатоспроможності та порушення умов договору позики є підставою для застосування іпотечного застереження та можливості кредитору набути права власності на майно. Тому 13 січня 2021 року компанія Спецбуд-Моноліт звернула стягнення на предмет іпотеки та уклала нотаріально посвідчений договір купівлі-продажу, оскільки це не профільний напрямок кредитора.

“Але вже 14 січня 2021 року ринок “Столичний” оскаржує перехід права власності на павільйон до кредитора в комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації Мін’юсту. За дорученням Міністра Малюськи справа невідкладна, з порушенням порядку розгляду скарг, призначається до розгляду на 21 січня. 21 січня Комісія з розгляду скарг у сфері державної реєстрації, з порушенням порядку розгляду скарг, а також Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” приймає рішення у формі висновку про скасування всіх реєстраційних дій. Ймовірно, зазначений висновок був заздалегідь підготовлений і узгоджений Міністром юстиції, Іваном Аврамовим і Юрієм Іванющенком. При цьому, компетенція Міністерства юстиції України щодо визнання недійсним або скасування угод, тим самим скасування права власності, на підставі яких прийняті оскаржувані рішення, законодавством не визначена”, – йдеться в статті.

Автори матеріалу додають, що з Єдиного державного реєстру судових рішень вбачається, що Постановою Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 15 січня 2021 року було накладено арешт на павільйон “Овочі-фрукти”, а також заборонено Міністерству юстиції України здійснювати будь-які реєстраційні дії щодо цього павільйону.

“Незважаючи на це, Міністр юстиції Денис Малюська готовий здійснювати кримінальні правопорушення і Скасувати на користь організованого злочинного угруповання Юрія Іванющенка та Івана Аврамова будь – які реєстраційні дії в реєстрі нерухомого майна в Україні”, – резюмують журналісти.

Sharing is caring!

Send a Comment