Маніпуляція з тарифами чиновників КМДА та їхніх подільників з НКРЕКП призвела до того, що квартплата для киян в чергове подорожчала

На якій підставі 1 кВт у під’їзді коштує дорожче 1 кВт в квартирі, якщо їх джерело одне й те ж – кишені мешканців будинку?

Як раніше повідомляла «Наша версія» (https://n-v.com.ua/kyevlyane-pereplatyly-1-5-myllyarda-gryven-za-prydomovye-terrytoryy/), 20 грудня 2018 року колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду м. Києва підтвердила рішення від 06.07.2018 Окружного адміністративного суду м. Києва по справі №№826/8441/17 про те, що Київська міська державна адміністрація незаконно підвищила тарифи на обслуговування придомової території, й зобов’язав КМДА з 20.12.2018 виставляти рахунки за тарифами, прийнятими до 6 червня 2017 року. Однак у судорожному пошуку компенсації скасованого тарифу на прибудинкову територію КМДА пішло на чергове беззаконня – через НКРЕКП проломило ЕКСКЛЮЗИВНИЙ тариф на освітлення під’їзду.

Про подорожчання квартплати за рахунок збільшення тарифів на освітлення будинкових під’їздів повідомила УНІАН:

«З 1 січня 2019 року Київ піднімає квартплату в частині обслуговування будинків і прибудинкової території у зв’язку з підвищенням цін на електроенергію, яка використовується для освітлення місць загального користування і функціонування ліфтів у багатоквартирних будинках.

«Росте ціна електроенергії для експлуатації ліфтів, освітлення місць загального користування згідно з рішенням Національної комісії, що здійснює регулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП). Цей факт безумовно вплине на збільшення вартості змісту будинків», – повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Петро Пантелєєв.

Як пояснила начальник Управління розвитку житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА Віра Радченко, йдеться про те, що НКРЭКУ внесла зміни в одно зі своїх постанов, згідно з яким електроенергія для освітлення місць загального користування, для роботи ліфтів у багатоквартирних будинках, а також для роботи насосного устаткування і індивідуального теплового пункту, якщо такий встановлений у будинок, збільшений на 60 коп., тоді як зараз стягується тариф 1,68 грн./кВт.

Радченко підкреслила, що тариф на освітлення в ліфті і місць загального користування закладений в тарифі на утримання будинку і прибудинкової території».

Що ж тепер киян змушують знову судитися з хижацькими тарифами, влаштованими чиновниками КМДА та їх подільниками у злочині проти людей – НКРЕКП.

Інф. НВ

Sharing is caring!

Send a Comment