«Марш за Київ» – відкритий виклик Кличку та його корумпованим чиновникам

Організатори акції кажуть, що їхня мета – перетворити Київ в комфортне європейське місто. У центрі Києва представники більш ніж 40 громадських організацій організували перший об’єднаний «Марш за Київ». Серед вимог учасників акції – реалізувати в місті більше сотні реформ, які перетворять Київ на сучасне європейське місто. Про це APnews повідомляє з посиланням на низку ЗМІ, які були присутні на марші. Там же збиралися учасники 18 колон, кожна з яких формувалася виходячи з конкретної вимоги.

Основними вимогами Маршу стали припинення незаконної забудови, реформа громадського транспорту і мобільності, розвиток самоврядування районних рад, чиста вода і повітря, а також новий Генеральний план. У свою чергу, місцеві жителі вимагали припинити вирубку дерев, забезпечити тротуари без ям, облаштувати майданчики для вигулу собак і громадські вбиральні, будувати соціальне житло, прибрати некомфортні жовті маршрутки.

Учасники маршу пройшли урядовим кварталом повз Офісу президента і вийшли до будівлі КМДА. Там організатори виступили перед учасниками маршу. Також саме перед столичною адміністрацією планувався рейв. У так званій «Зеленій книзі» організатори зібрали перелік вимог, які згодом будуть опубліковані і передані політикам міських та національних органів влади.

Організатори наголошували, що «Марш за Київ» – вільний від політики. В колонах не було ані прапорів політичних сил, ані згадок про партії та персони політиків.

Sharing is caring!

Send a Comment