Маруся Звіробій не вірить повідомленням МВС про підготовку замаху на неї

Військового медика Юлію Кузьменко (позивний «Лиса»), яка підозрюється у вбивстві журналіста Павла Шеремета, готова захищати волонтерка Маруся Звіробій (учасниця АТО Олена Самбул). Про це Звіробій заявила українським телеканалам, коментуючи резонансний брифінг МВС.

Йдеться про оприлюдненої Національною поліцією аудіозаписи, на якій Кузьменко обговорює можливість замаху на Звіробій або ж викрадення її дітей. Відносно цього, Звіробій сказала, що в правдивість наданих доказів, а також експертиз не вірить. У тому числі і записів телефонних розмов.

«Нехай розбираються адвокати, поліція… Але навіть якщо цю «Лисицю» посадять, я до неї на суд теж прийду її витягати. Що поробиш? Єдність — воно таке», — зазначила вона. За її словами, коли вона почула про те, що Кузьменко обговорювала можливий замах на неї або її дітей, то «ржала».

«Якщо я попереджаю президента, що його можуть підірвати, це ще не означає, що я його хочу підірвати, але мені це «ліплять». Після цього, звідки у мене може бути довіра до правоохоронців, до їхніх методів і експертиз? Тому я не дуже довіряю всьому, що я побачила і почула», — сказала Звіробій.

Підозрювані в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета, вибрали для себе «сакральної жертвою, відомого волонтера Марусю Звіробій». Зокрема, волонтер, військовий медик, а також дитячий лікар-кардіолог Юлія Кузьменко. Про це на брифінгу з розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета в Києві в четвер, заявив заступник глави Національної поліції — начальник кримінальної поліції Євген Коваль.

Нагадаємо, Звіробій після обшуків знову звернулася до Зеленского. Домагатися повернення українських територій не на словах, а на ділі команду Зеленського закликала український волонтер Маруся Звіробій. Про це 30 листопада вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Звіробій на своїй сторінці оновила заставку з підписом, в якій мовиться «Звиробій ся». Тим самим, вона обіграла фразу Зеленського, яку він сказав під час дебатів з Петром Порошенко, «Думай те».

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment