Материнська молитва-благословення та захист сина на війні

Материнська молитва, у якій молитвенниця благає Бога захистити та зберегти її сина-військового, який знаходиться на передовій лінії нашої країни. Вона просить Бога дати йому силу та мужність, щоб він міг впоратися з будь-якою складною ситуацією, з якою стикнеться на передовій захищаючи територіальну цілісність України. Матір також молиться за всіх військовослужбовців, які захищають нашу країну.

О, мій милий Боже, дивіться на мого сина, який зараз знаходиться на передовій лінії захисту нашої країни. Його серце наповнене відвагою і вірою в перемогу, а моє серце наповнене тривогою та занепокоєнням за його життя.
Охороняй його, Боже, покрий своїм благословенням та захистом. Надішли йому свого Ангела-охоронця, який буде його супроводжувати на кожному кроці. Дозволь йому почувати твою присутність поруч з собою, щоб він знав, що ніколи не залишився сам на полі бою.
Дай йому силу та мужність, щоб він міг впоратися з будь-якою складною ситуацією, з якою стикнеться на передовій. Надій мого серця – це тільки в тебе, Боже. Прошу тебе, захисти його, допоможи йому повернутися додому живим та здоровим.
Молюся за всіх військовослужбовців, які наразі захищають нашу країну. Нехай твій благословення буде з ними, о Боже. Амінь.

Sharing is caring!

Send a Comment