Мати Пташки з «Азовсталі» розповіла, де окупанти утримують її доньку: «Надіємося скоро зустріти»

Світлана, мама Катерини (Пташки) з Азовсталі, впевнена, що все необхідне для звільнення полонених робиться відповідними органами. Про це вона розповіла в етері Еспресо.

«На цей час у нас є підтвердження, що моя донечка перебуває у полоні в Оленівці. Зв’язку з нею немає. Щодо утримання, то яке ж там утримання, знаємо тільки зі слів тих, хто звільнився завдяки обміну. Тобто інформація про утримання та про відношення до наших полонених до нас дійшла. Наскільки я знаю, відповідні органи працюють над питанням, щоб визволити  полонених, роблять все можливе. Ми чекаємо та надіємося скоро зустріти своїх рідних», – зазначила пані Світлана.

Нагадаємо, 16 травня з Азовсталі у Маріуполі евакуювали військовослужбовців в окуповані Новоазовськ та Оленівку.

Перша заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що операція з порятунку захисників Азовсталі триватиме до їхнього повернення додому.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що українських захисників евакуювали із заблокованого заводу «Азовсталь» у Маріуполі за посередництва Туреччини, Ізраїлю, Швейцарії, Франції та ООН.

29 липня Генштаб ЗСУ повідомив про росіяни обстріляли з артилерії в’язницю в Оленівці, де тримали українських полонених. Загинуло близько 40 людей, ще 130 – поранені.

Sharing is caring!

Send a Comment