Мер Черкас запрошує Зеленського на суд

Перше судове засідання по справі міського голови Черкас Анатолія Бондаренка проти президента України Володимира Зеленського відбудеться завтра, 23 червня, у Печерському суді м. Київ. Про це йдеться на порталі Судова влада України.

Нагадаємо, що адвокат міського голови Денис Ципін подав до Печерського суду міста Києва позовну заяву про захист честі та гідності Анатолія Бондаренка.

Очільник міста у своєму відеозверненні запросив на судове засідання президента України. Також Бондаренко зазначив, що він вже підготував усі необхідні документи та довідки, в яких вказано, що він не фігурує у жодному кримінальному провадженні.

106075114_3070138933105034_2997320359486054303_n

Міський голова Черкас також повідомив, що йому надійшов лист від Служби безпеки України, у якому повідомляється про скасування його допуску до державної таємниці.

«Цікавий лист! Я розумію, що СБУ замість пошуку шпигунів зранку і до ночі займається міським головою Черкас за те, що він посмів послабити карантин. Ну нічого, я думаю, що розберемося!», — прокоментував у відеозверненні Анатолій Бондаренко.

Окрім цього, очільник міста повідомив, що Державна аудиторська служба незабаром має провести перевірку всіх документів, які стосуються бюджету Черкас.

«Ми готові до повної фінансової перевірки, нам немає чого приховувати, всі документи опубліковані на сайті Prozorro», — зауважив Анатолій Бондаренко.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment