Мер Глухова Мішель Терещенко і екс-депутат Київради Олена Єскіна оголосили про своє одруження

Про це сам міський голова повідомив на своїй сторінці у Фейсбук

podruzhzhya

Обраницею 62-річного нащадка відомого роду Терещенків стане 38-річна громадська активістка, голова громадської організації «Кияни для киян», а також екс-депутат Київської міськради Олена Єскіна.

Молодята організовують весілля самі. Кажуть, не було необхідності звертатися за допомогою до професійних консультантів і помічників, тому що не планували масштабного святкування. «Церемонія вінчання відбудеться в Києві, у Володимирському соборі 15 жовтня в 12.00, — написав Терещенко. — Володимирський собор будували мої предки. І я не перший представник роду Терещенків, який буде отримувати благословення в цьому храмі. Для нас це — нормально».

olena

Для Олени храм теж є особливим місцем. За її словами, у Володимирському соборі хрестили її батька. Також молодята повідомили, що не планують масштабне святкування і запросять найближчих.

За словами Олени, з майбутнім чоловіком вона познайомилася в Києві. Вона зізналася, що її привернуло в майбутнього чоловіка, перш за все, те, «що він робить для країни і суспільства». А ще, за словами нареченої, нащадок Терещенко дуже світлий і позитивна людина. І, слід додати, дуже тактовна людина.

Олена Єскіна була відома своєю активністю як депутат і громадський діяч. Наприклад, навесні 2016 року на неї подали в суд за те, що вона не дозволила провести легалізацію самовільно захопленої і забудованої території в межах прибережної захисної смуги Дніпра в Оболонському районі. Також Єскіна боролася з незаконним будівництвом на вулиці Глибочицькій, 73-97.

mishel

Мішель Терещенко в минулому був громадянином Франції, паспорт громадянина України отримав 23 березня 2015 року з рук Петра Порошенка. На виборах міського голови 25 жовтня 2015 року в Глухові (Сумська область) він набрав 64,58%. Терещенко — прямий нащадок Михайла Терещенка, одного з перших українських промислових магнатів. Свій величезний статок він, як і кілька поколінь його предків, зробив на виробництві цукру, а згодом повністю його втратив після більшовицької революції. До 80% своїх доходів родина Терещенків витрачала на благодійність і розвиток місцевої інфраструктури.

Sharing is caring!

Send a Comment