Меру Ірпеня Карплюку оголошено підозру в причетності до загибелі людини

bezymyannyj3

До вечора 31 серпня ц.р. тривала інтрига стосовно виклику мера Ірпеня Володимира Карплюка до прокуратури Київської області. Після тригодинного перебування у прокурора Карплюк вийшов пригнічений, відмовився від будь-яких коментарів журналістам

bezymyannyj2

Невдовзі ситуацію прояснив прокурор Київської області Дмитро Чібісов на прес-конференції, проведеній одразу після спілкування з нинішнім поки що очільником Ірпеня. Прокурор розповів, що Карплюку оголошено підозру за ч. 2 ст. 272 Кримінального кодексу України: Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини.

bezymyannyj4

Саме такий випадок стався у серпні 2011 року в Бучі на будівництві ЖК «Новатор» в місті Буча. Тоді внаслідок порушення техніки безпеки зламалася стріла будівельного крану, падіння якого призвело до загибелі одного робітника, а інший із тяжкими травмами опинився в реанімації. Виконувала роботи компанія «Сарафан», яку заснував пан Карплюк.

Санкції згаданої статті Кримінального кодексу, за якою висловлено підозру Карплюку, передбачають «обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років».

Відтак, суд має обрати міру запобіжного заходу меру Ірпеня.

Джерело: http://zora-irpin.info/karplyuka-pidozryuyut-u-prichetnosti-do-zagibeli-lyudini/

Sharing is caring!

Send a Comment