«Мій пане, ви ж обіцяли мені свободу» — Ляшко до Ахметова

Сьогодні Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка привселюдно заявив, що Ляшко буде відповідати за Законом і швидше за все відправиться в третій раз по етапу на зону: «У людини з’явилася можливість знову потрапити в телевізор. І він використовував момент з Андрієм Герусом. Але такі речі караються Кримінальним кодексом, тому треба вибирати. Медіапопулярность може коштувати дуже дорого. Кваліфікація злочину важка», сказав генпрокурор.

Сьогодні ж так званий «патріот» Олег Ляшко отримав підозра в скоєнні кримінального злочину. «Радикал» Ляшко знаходиться в жаху. Він не знає кому дзвонити і в страху передзвонив своєму панові Рінату Ахметову, який і напоумив «радікальчіка» здійснити напад на депутата.

Rinat Akhmetov, co-owner of the Metinvest Group, and Economic Development and Trade Minister Petro Poroshenko

Рінат Ахметов, співвласник групи Метінвест, і міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко за часи президентства Януковича

У журналістських колах кажуть, що Ахметов не захотів спілкуватися з Олегом Ляшко і через своїх помічників наказав Ляшко забути його номер телефону. По суті, олігарх використовував свого кишенькового «патріота» і викинув його на вулицю.

Так само вчинив і олігарх Порошенко зі своєю «патріоткою» Софією Федіної. Він напоумив Софію Федину публічно виступити із закликом убити Президента України і після цього кинув «патріотку» під каток правосуддя. Федині, як і Ляшко, загрожує тюремне ув’язнення за заклики до повалення влади і вбивства Президента України.

Ось так буває, коли дуже хочеться заробити, і в якості заробітку вибираєш професію «патріота» або «активіста».

Нагадаємо, що Олег Ляшко відноситься до підвиду професійних патріотів, які за гроші готові на що завгодно. Припустимо, знімати постановочні кадри в зоні бойових дій, або закликати до вбивства громадян розмовляють російською мовою:

https://youtu.be/KHjDGM6NXzA

Ось як Ляшко режисує і знімає свої «подвиги»

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment