Міноборони Британії повідомляє про передачу Україні важких транспортних дронів Malloy T400

Ці дрони здатні доставляти зброю та інші вантажі прямо на передову та навіть евакуювати поранених. Радіус дії – 70 км. Вантажопідйомність – до 180 кг.

Про це повідомили у міністерстві оборони Сполученого Королівства в X (раніше – Twitter). Безпілотники Malloy мають рідкісний рівень високої автоматизації.

“Велика Британія подарувала Україні важкі дрони Malloy, які можуть доставляти запаси та озброєння на лінію фронту”, – зазначили в оборонному відомстві наші партнери.

Британія передала Україні транспортні БПЛА Malloy: чим вони допоможуть ЗСУ. Фото і відео

Британський літальний апарат має вісім пропелерів та вісім роторів у чотирьох місцях. Це дозволяє йому підтримувати стабільний політ, навіть якщо один із пропелерів вийшов з ладу.

Британія передала Україні транспортні БПЛА Malloy: чим вони допоможуть ЗСУ. Фото і відео

Нагадаємо, що раніше в Лондоні показали роботу дронів Malloy, перш ніж відправити їх українським військовим для допомоги на фронті.

Як повідомлялося раніше, Пентагон виділив Києву 190 броньованих машин MRAP для ЗСУ, які буде застосовано для контрнаступу. Ця техніка має функцію протимінного захисту, тому може бути використана і для евакуації мирного населення із зон найбільшої бойової активності.

Sharing is caring!

Send a Comment