Мобілізація по-ізраїльськи: на фронт йдуть кінозірки та рвуться ті, кого забракували медкомісії

Нестача рейсів з Європи, квитки, що дорожчали, пробки на дорогах

Ізраїль за лічені дні мобілізував майже 400 тисяч резервістів. Тут немає втечі від війни, а навпаки: не вистачає рейсів, щоби швидко привезти до країни всіх бажаючих воювати. Про особливості патріотичного призову передає (https://pointmedia.io/story/6528fd0d057c4089dc71e221) з Єрусалиму кореспондент «МО».

🔺Ажіотаж в аеропортах. Через масовий наплив резервістів з-за кордону підскочили ціни на квитки в аеропорту Нью-Йорка ортодоксальний єврей стояв біля квиткової каси і купував для всіх резервістів квитки, сплативши в результаті 250 польотів. У соцмережах пишуть, що пасажири пропускають резервістів на реєстрацію та перевірку безпеки без черги. Ізраїльська «Ель-Аль» вперше за 40 років зробила додатковий рейс у суботу.

🔺Селебріті йдуть на фронт. На війну вирушили кінозірки, зокрема ізраїльська знаменитість, актор і режисер Ліор Раз (фото1) — герой серіалу «Фауда», в якому Раз бореться з арабськими терористами. Серіал автобіографічний, і зараз Раз знову у гарячій точці: у перший же день війни він допомагав визволяти з атакованих терористами будинків мирних жителів.

🔺На передову також вирушив актор Ранен Маймон (фото 2), депутат Альмон Коен (фото 3), комік Гай Хохман (фото 4). Високопосадовці та авторитетні рабини вже втратили на війні своїх синів.

🔺Плюс криміналітет. Патріотичні настрої – і в кримінальних колах Ізраїлю. До солдатів приїхав (https://www.kan-ashkelon.co.il/news/82006) кримінальний авторитет Шалом Домроні (фото 3), він привіз бійцям цигарки та інші подарунки.

Старший сержант Роман Вайсман розповів, що така активність резервістів не унікальна для Ізраїлю, єднання під час біди — одна з характерних особливостей країни. «В Ізраїлі на війні все як один, будинок треба захищати», — каже солдат.

Докладніше читайте тут: https://pointmedia.io/story/6528fd0d057c4089dc71e221

Понасенков наотмашь: атака зверей на Израиль – кто виноват и что делать?!

Всемирно известный ученый-историк, режиссер и тенор, Евгений Понасенков: всё о нападении террористов на Израиль, о стране-террористе Иране – и что делать. (Париж, 8 октября 2023).

Sharing is caring!

Send a Comment