На Донбасі Росія повинна здійснити справжнє припинення вогню, — військовий аташе США

США закликає Росію здійснити справжнє припинення вогню на Донбасі, відвести свої сили і підтримати виведення незаконних збройних формувань. Про це йдеться у відеозверненні аташе з питань армії і оборони полковника Томаса Воффорда.

Звернення було записано з нагоди річниці обстрілу Маріуполя російсько-окупаційними військами. Тоді загинули 30 осіб і понад 100 були поранені.

«Росія не виконала своїх зобов’язань за Мінськими угодами і продовжує розпалювати гуманітарну, економічну і екологічну кризу. Росія повинна здійснити справжнє припинення вогню, відвести свої сили, підтримати виведення незаконних збройних формувань, що діють на сході України, і поважати міжнародно визнані кордони і суверенітет України», — йдеться в повідомленні.

«Сьогодні, разом з усіма українцями, ми з великим сумом згадуємо жертв нахабних обстрілів Маріуполя підконтрольних Росії бойовиками п’ять років тому. Ті хаотичні і жахливі ракетні обстріли, спрямовані проти мирних українців, були частиною нападу сил, підконтрольних Росії, і повним порушенням Мінських домовленостей», — зазначив Воффорд.

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment