На допит в НАБУ викликали одіозного суддю Вовка

Національне антикорупційне бюро України викликало на допит у якості підозрюваного голову Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка.

Деталі: Окрім голови суду, на допит також мають прийти ще 6 суддів ОАСК, зокрема і заступник Вовка Євген Аблов та два члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів. В НАБУ скандального суддю чекають 3 серпня о 8 годині ранку.

Чому це важливо: Окружний адмінсуд Києва відомий такими скандальними рішеннями як: відсторонення в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, протиправність дій директора НАБУ Артема Ситника і нардепа Сергія Лещенка щодо розголошення інформації про Пола Манафорта, скасування рішення про націоналізацію “Приватбанку”.

Читайте також“Ти сумнівався у нашій політичній проституції?” Як нові плівки Вовка показали суддівську імперію влади 

Передісторія:

НАБУ звинуватила голову Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка у створенні злочинної організації з метою захоплення державної влади шляхом встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів, Вищою радою правосуддя та створення штучних перешкод у їх роботі.

17 липня НАБУ два відео про Вовка і ОАСК, де голова суду та суддя обговорювали, як будуть «владу захоплювати». Вовк назвав записи сфальсифікованими, і додав, що у відставку не збирається.

Голова ОАСК також заявив, що іноземні агенти на замовлення інших держав намагаються захопити судову владу в Україні, щоб позбавити країну суверенітету, і що він буде боротися проти цього.

Правоохоронці також розслідували справу про втручання керівництва Окружного адмінсуду в ухвалення рішень, вплив на роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів та організацію прийняття завідомо неправосудних рішень.

Після оприлюднення другої частини «плівок Вовка» 17 липня НАБУ одразу 12 фігурантам, одразу після цього генпрокурорка Ірина Венедіктова ліквідувала групу прокурорів у справі щодо ОАСК.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment