На Ірпінь-річці діє самодіяльний прокат човнів без рятувальної станції

Жадоба наживи переважає безпеку, бо на пляжу немає ані буйків, ані медичного чи рятувального посту

З початку літа на березі річки Ірпінь в заплаві неподалік історичного Будинку творчості письменників діє послуга прокату човнів під назвою «100 коліс». Тут одне з найдавніших улюблених місць для купання жителів та гостей нашого міста. Незважаючи на те, що цей пляж для купання не обладнаний. Із «благ цивілізації» на березі встановлено тапчани для засмагання та столи й мангали для приготування шашликів.

Натомість русло річки заросле й давно не чищене. Скрізь густо всіяне всілякими водоростями. Лише у місці найактивнішого купання витоптано кілька десятків метрів квадратних дна, вільного від рослинності. На пляжу немає ані буйків, ані медичного чи рятувального посту.

Незважаючи на це, спритні ділки (як відомо, прокат «100 коліс» – це бізнес проект депутата Ірпіньради від «Нових облич» Максима Плешка) на цьому пляжі вирішили організувати ще й прокат човнів. З порушенням усіх вимог і нормативів безпеки. Човни плавають між людьми (у тім числі й дітьми), які купаються на пляжі – все це на дуже вузькій акваторії.

1

Трохи далі від загального місця купання весла човнярів заплутуються у густих водоростях. Подібний «відпочинок на воді» за відсутності рятувальних і медичних служб межує з екстремальним…

2

Незважаючи на жахливу статистику початку цього літа загибелі людей на воді, ніхто не вживає ніяких заходів, аби припинити таке нехтування правилами безпеки заради заробітку прокатників човнів.

3

На першій своїй нараді новий в. о. голови КОДА В’ячеслав Кучер наголосив на тому, щоб облаштовані місця для купання мали рятувальні пости. У даному випадку на Ірпінь-річці поєднані місце купання й прокату човнів. Проте ні медиків, ні рятувальників тут немає й близько.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment