На Київщині у роботі Лісниківської сільради активісти виявили низку порушень

Правозахисники “Стоп корупції” зафіксували низку порушень в роботі сільради селища Лісники Києво-Святошинського району.

Подробиці з позачергового засідання сесії сільради повідомив представник проекту Роман Литвин.

“До нас звернулись обурені жителі Лісників, які поскаржились на утиск прав громади з боку очільників села. Голова сільради фізично обмежує доступ людей до участі в засіданнях сесії. Раніше депутати засідали у місцевому клубі, де було достатньо місця для усіх охочих, однак потім політики перемістились у кабінет сільського голови, де фізично бракує місця.

15170871_1800352140233305_3468563356862383159_n

Люди змушені були усе засідання стояти, згодом навіть брали з собою стільці. Далі місцеві політики вигадали для жителів Лісників своєрідну пропускну систему. Про своє бажання взяти участь в засіданні сесії громадяни мали повідомити за два дні, до заявки надати копію паспорта та ідентифікаційного коду. Такий підхід обурив людей. Місцеві припускають, що за закритими дверима під пунктом “інше” у порядку денному депутати протягують незаконні рішення, розпилюють бюджетні кошти, проводять дерибан землі у селі”, – розповідає правозахисник “Стоп корупції” Роман Литвин.

Правозахисники проекту відвідали позачергову сесію сільради Лісників, на якій місцеві політики освоїли кошти від Києво-Святошинської районної ради на придбання снігоприбиральної техніки.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment