На Київщині УПЦ МП під виглядом літнього табору тренує майбутніх проросійських “терористів”

В Київській області, під патронатом УПЦ МП і за сприяння “Вєрного казачєства” працює літній табір, за багатьма ознаками схожий на розсадник “расеїзма”

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських "терористів"

Такі висновки зробили журналісти depo.ua, дослідивши діяльність козачого кадетського корпусу ім. Володимира Великого.

В Київській області, під патронатом і з ухвали Московського Патріархату (Спасо-Преображенський монастир в пгт Пісківка належить до УПЦ МП) веде діяльність такий собі козачий кадетський корпус імені Володимира Великого. Кожного літа, від початку його і аж до першого вересня тренують “казаки” українську молодь віком від 8 до 22 років.

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 1

В цьому таборі діти займаються спортом, грають у страйкбол, моляться, і навіть потроху вивчають воєнну справу. Скромна здорова їжа. Мешкання на території монастиря. Інтернету ніякого. Все ніби належним чином. Ну, крім того, що Московський патріархат в цьому задіяний, а його діяльність в багатьох викликає підозри.

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 2

А от якщо приглядітися, то волосся стає дибки. Бо прямо в серці країни, і не на окупованій території, а в годині їзди від Києва діє табір, де дітей можуть накачати одному Богу відомо чим.

Хоча, чому одному Богу? Ось інтерв’ю з одним з хлопців, який, проходивши кілька років в таких козаках, пішов в терористи “ДНР”.  Це Андрій, він родом з Києва, каже, що мати виховувала його як російського патріота і впевнений, що Україна, Росія і Білорусь – це єдина країна і єдиний народ.

“Я себе не вважаю українцем, бо якщо згадувати історію, то в 19-му столітті України не було, а була Росія і малороси. Я можу себе вважати малоросом, а це те ж саме, що і росіянин”, – впевнений Андрій.

“В 12 років пішов в “Вєрноє казачєство – проросійська організація. Нас там виховували в такому дусі, що ми росіяни. Грали в страйкбол, по лісах бігали і історію нам викладали, справжню історію Росії, а не ту, яку нам в школі викладали. Якби я шкільну сприймав, не було би такого відношення…”, – розповідає він.

При цьому “Вєрноє казачєство” – це організація, з якою тісно співпрацює кадетьський корпус імені Володимира Великого. І навіть більше – повну назву корпусу часто пишуть як “Кадетський корпус імені Володимира Великого Вєрного казачества”

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 2
Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 3

Ось головна сторінка ліпших друзів кадетського корпусу

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 4
Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 5

Не будемо приводити ці рвотні маси в повному обсязі. Нема сенсу

В отаманах цього “казачєства” ходить такий собі Олексій Селіванов.

“Цього їх недоумкуватого дебіла, я пам’ятаю ще по МОУ, при міністрі Лебедєві він був головним по військово-патріотичній роботі, розповідаючи про “триєдиний російський народ”. Потім був заарештований СБУ за організацію терористичної діяльності,  а сьогодні засів в “ЛНР” (його обміняли на наших полонених) загрожує всіх судити, повісити і розстріляти.  Брав безпосередню участь в бойових діях проти ВСУ “, – розповідає про нього Координатор групи “Інформаційний спротив” Костянтин Машовець

Є відомості, що “Казачєство” тісно співпрацювало з деякими особами із УПЦ МП. Це священики та монахи з Лаври, київський протоієрей Володимир Косточка (храм при 17-й лікарні Києва на Печерську, пров. Лабораторний 18), керівник фестивалю “Благодатное небо” Олексій Ахаїмов (православний музикант, група “Оскольдир”) та інші.

Нині покійний Олесь Бузина також брав активну участь у діяльності “Верного Казачества”. На цій світлині він разом з Олексієм Селівановим

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 6

Публікують російські козачі закони

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 7

Досі “вживають” георгіївську стрічку

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 9

В вищезазначеному кадетському корпусі дітей по суті навчають воювати: воєнній справі, стрільбі, основам тактики, самооборони, військово-польовій медицині.

Проводиться стройова підготовка. Для старших: система виживання, спеціальна вогнева підготовка, курс основ підготовки розвідника і підготовка штурмовика. Це влітку, на канікулах.

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 10

Решту часу в Києві працює гурток, в якому за 50 гривень на місяць (це називається благодійні внески) дитину продовжать тричі на тиждень навчати, як бути казаком. Як повідомили журналісту depo.ua, викладають російською мовою, бійців АТО серед викладачів нема.

Заради справедливості, повідомили нам і про те, що в них викладають українські військові – співробітники військових кафедр і що стройову підготовку проводять українською мовою “чтоб дети знали термины”.

Але, підводячи підсумки всім фактам, що стали відомими – яким “казаком” там навчають бути? Якому народові бути “вєрним” і за яку країну воювати?

Є  й інші організації, якими могли б зацікавитися в СБУ. От наприклад, на Сумщині дитячий табір під патронатом “Россотруднічества”.

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 11

Після розголосу, стало відомо, що в Сумах затримали засновника “Руського культурного центру”. Під час обшуку у підозрюваного виявлено сепаратистські матеріали та “георгіївські стрічки”

Як під Києвом тренують майбутніх проросійських терористів - фото 12

Але невідомо, чи справдяться сподівання пана Туки щодо решти України. Речник СБУ на питання журналіста depo.ua стосовно кадетського корпусу і “Вєрного козацтва” відповісти не зміг, бо протягом дня не відповідав на дзвінки.

Проте ми готові надати коментар СБУ як тільки його отримаємо.

Костянтин Машовець, який підняв питання проросійських козаків на Київщині розповів depo.ua, що особисто в СБУ не повідомляв, але знає, що на гарячу лінію про це вже повідомлено і хто треба – в курсі.

Джерело

Sharing is caring!

18 thoughts on “На Київщині УПЦ МП під виглядом літнього табору тренує майбутніх проросійських “терористів””

 1. Если это иправда, то кауда смотрит наша власть?! Надо просто откровенно разобраться с этими попами , ис ” зтим “корпусом” ! я думаю мы в концеп-концов выметем эту гадость с украины!!!!”Московский патриархат ” должен быть запрещён по всей украине навсегда!! Не место ему тут!!!!

 2. Давно пора было выгнать эту погань мордорскую с нашей земли,путлеровская церковь-это рассадник лжи,корупции,пятая колонна в Украине.Их надо выжигать каленым железом,чтобы и следа не осталось.

 3. Власти нужно пьющее тупорылое быдло, которых без особого труда можно поставить в стойло или пустить на бойню. Тут же пример того, что дети занимаються чем то полезным и нужным. Есть чем вызвать не довольство подонков и негодяев, отдельное приветствие писаке, – видно еще та стучащая низкая мразь.

 4. Статья сплошная заказуха и направлена на очернение УПЦ МП, а знаете ли вы что на каждой литургии миряне УПЦ МП обязательно произносят слова молитвы о мире в нашем отечестве Украина. Эта же статья разжигает межконфессональную вражду. Если бы все было так плохо как описано в статье, то СБУ давно бы разобралось с провинившимися.

  1. Согласен с Вами. Заказные журналисты, если их вообще можно назвать журналистами, за свои копейки тоннами льют ересь. Они только и могут оскорблять, а если не ведутся люди, то стучать! Настоящие славаукраинцы!

 5. Що ЩЕ потрібно ,що ще треба взнати ,які ще втрати понести для того щоб викинути цю гидоту з України.Скажіть мені будь-ласка коли ще ,на протязі доступної історії, в глибину віків,русская православная церковь виступала проти царя проти влади?

  1. Тебя надо выкинуть из Украины. Кем себя возомнил? Ты думаешь, что можешь решать, кому и в какую церковь ходить, во что верить и кому молиться? Из-за таких умников и война в Украине.

 6. Кто смотрел видео,это же полный писец.Что у него в мозгах твориться? Зомби. За такое,этих попов и казаков нужно садить и надолго.Нечего этой мрази московской делать на нашей земле.

 7. Кто смотрел видео,это же полный писец.Что у него в мозгах твориться? Зомби. За такое,этих попов и казаков нужно садить и надолго.Нечего этой мрази московской делать на нашей земле.

Send a Comment