На Київщині викрили злочинну організацію: накопали піску на 118 млн. грн.

Учасникам злочинної організації, яка організувала на території Боярської громади Київщини незаконне видобування піску, повідомили про підозру. Як інформує RegioNews, про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

«Правоохоронці встановили, що організував нелегальний бізнес керівник комерційної структури, залучивши ще чотирьох осіб. Кожен відповідав за свій напрям роботи: від керування процесом видобування до продажу піску кінцевим споживачам. Видобували пісок на землях сільгосппризначення, що перебувають у приватній власності», — йдеться у повідомленні.

При цьому таку діяльність вони проводили без спеціального дозволу на користування надрами, акту про надання гірничого відводу та технічного проєкту на розробку родовищ тощо. Надалі пісок доставляли на майданчики з продажу будівельних матеріалів на території Київської області, що належали членам злочинного угрупування, та реалізовували фізичним і юридичним особам.

Повідомляється, що загалом фігуранти незаконно видобули понад 147 тисяч тонн піску, державі завдано збитків на суму 118 мільйонів гривень.

Поліцейські зібрали докази, які підтверджують причетність до незаконної діяльності п’ятьох осіб.

«Проводяться подальші заходи для відшкодування завданих державі збитків. Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів та накладення арешту на їхнє майно», — пише пресслужба поліції.

Раніше повідомлялось, що працівники ДБР повідомили підозру так званому «смотрящому», який організував наркотрафік до Державної установи «Київський слідчий ізолятор».

Sharing is caring!

Send a Comment