На Львівщині за водія, якого жорстоко побито, бо він вигнав з маршрутки двох школярів, заступилась його донька…

Діти мали документ, який свідчив, що вони були з багатодітної сім’ї

13 вересня, близько 16:00 у Брюховичах на кінцевій зупинці маршруту №8 жорстоко побили водія маршрутки, який вигнав двох дітей із посвідченнями, які були із багатодітної сім’ї. Про це розповіла його донька Уляна Неділько у Фейсбуку.

«Хочу розповісти вам про сьогоднішній інцидент, який трапився з водієм маршруту №8 (смт. Брюховичі), який є моїм татом. Дана людина (якщо цю особу можна так назвати) близько 16:00, після того як водій на кінцевій зупинці у Брюховичах висадив людей, зайшла через задні двері та вчинила жорстокий напад на мого батька. Причому, підійшов ззаду як останнє… і наніс удар, після якого водій вдарився головою об вікно. І це ще не все: цей мужчина не зупинявся наносити удари по голові, обличчю і навіть ногами копав по тілу, до такої міри, що мій тато почав стікати кров’ю і просити, щоб він припинив бити. На що почув відповідь від цієї особи: «Я хочу подивитись як ти здохнеш». Після таких важких ударів тато втратив свідомість, а чоловік залишив людину стікати кров’ю, втікнувши з місця злочину. На щастя, вчасно приїхав водій наступного маршруту і викликав швидку і поліцію.

І ще недавно дружина цього чоловіка в пості та коментарях у багатьох групах розпиналась, що мій батько невихована людина,тварина, яка не вміє поводитись з людьми і щиро прагнула, щоб водія звільнили і сім’я залишилась без грошей.

Тоді виникає питання: а що потрібно зробити тоді з такою особою?

Таких людей взагалі не можна випускати в суспільство! На все що вони здатні — це мигцем, коли людина не очікує і зовсім беззахисна нападати на людей. І що я хочу цим донести, даний зловмисник є батьком 3 дітей і це такий приклад він подає своїм синам.

vodij-2

Прикріпляю фото мого закривавленого тата, автобуса, який весь у крові

А тепер уявіть собі стан дружини і доньок, коли ми приїхали і побачили тата в такому стані. Заяву написано і надіюсь цей чоловік отримає по заслугах! Свідки даної події зголосіться», — сказано у дописі.

Нагадаємо, 5 вересня, у львівській маршрутці трапився черговий інцидент, під час якого цей водій вигнав двох дітей із посвідченнями, які були із багатодітної сім’ї.

***

5 вересня, у львівській маршрутці трапився ще один інцидент через пільговий проїзд дітей. Про це повідомила обурена мама двох хлопчиків із багатодітної сімї на сторінці Гарячої лінії Львова.

«Я вже не знаю як діяти з маршрутом №8! 5 вересня водій 8-ї маршрутки на вул. Чорновола (район ТЦ Арсен) о 14:36 вигнав з автобуса моїх двох синів-школярів тому що ми багатодітна сім’я! Діти не мали нажаль по 5 грн., бо купили собі булочку після уроків. Він навіть не дав можливості показати посвідчення багатодітної сім’ї. На слова моїх синів що «ми багатодітна сім’я» вигнав з автобусу!

Можете собі уявити стан моїх дітей?? Вони були настільки шоковані поведінкою водія…Чекали 30 хвилин на маршрутку при жарі, і тут ще й вигнав. Я в такому шоці, що аж зле…

Скажіть будь-ласка як «вичислити» того водія??? В мене слів немає!!! Допоможіть будь-ласка хто зможе! Ось цей водій вигнав моїх дітей з маршрутки! Хам ще той!!! Додаю фото зроблені особисто мною», — сказано у дописі мами дітей, пані Ліліани.

На Гарячій лінії зазначили, що за наданою інформацією від керівництва автопідприємства ТзОВ «Міра і К» водію оголосили догану.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment