На Одещині керівник держпідприємства попросив у 10 разів знизити йому зарплату

Новопризначений керівник «Одеського припортового заводу» Микола Синиця попросив у Фонду державного майна і Наглядової ради підприємства зменшити йому в 10 разів заробітну плату. Причиною назвав жалюгідний стан ввіреного йому заводу. Про це йдеться у листі від виконувача обов’язків голови правління ОПЗ Миколи Синиці голові ФДМУ Дмитру Сенниченку та голові Наглядової ради ОПЗ Сергію Ігнатовському, повідомляє пресслужба ОПЗ.

Згідно з контрактом, Синиця має отримувати оклад в розмірі 60 мінімальних посадових окладів працівників основної професії підприємства. Такий посадовий оклад працівника ОПЗ складає 10 тисяч 500 гривень, тож зарплата директора повинна бути 630 тисяч гривень на місяць. Однак Синиця готовий працювати за менші гроші, бо фінансовий стан підприємства не дозволяє на поточний час виплачувати йому таку зарплату. Тому він попросив платити йому стільки, скільки отримував попередній директор підприємства Сергій Назаренко, а це близько 60 тисяч.

Нагадаємо, після скандалу із величезними заробітками топ-чиновників, Кабмін ухвалив щомісяця публікувати на своєму сайті інформацію про доходи міністрів і їх заступників. Уряд оприлюднив зарплати міністрів із надбавками, матдопомогою та преміями із вересня по грудень, а також за січень.

Більшість українців вважають зарплати топ-чиновників та керівників держкомпаній несправедливими. Адже середня номінальна заробітна плата в Україні в грудні 2019 року становила 12 тисяч 264 грн. Прем’єр Гончарук пообіцяв прив’язати зарплати міністрів та високопосадовців до середньої по країні.

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment