На одеську медіакілерку обрушилася лавина судових справ: із деякими жертвами доводиться йти на перемир’я

Чергова порція проблеми виникла у «мами» одеських «експертів» Олени Овчиннікової. Як ми вже писали, у листопаді в Овчиннікової мало відбутися судове засідання. Волонтер Юлія Свистунова зажадала відшкодувати матеріальні та моральні збитки за низку брехливих і замовних статей, написаних Овчинніковою.

Нагадаємо, Овчиннікова вступила в кооперацію з рейдерами та відстоювала їхні інтереси щодо віджиму складських приміщень Свистунової.

Життєвий досвід підказав медіа-шахрайці, що позиватися — справа ризикована. Можна потрапити на великі гроші, значно більші, ніж 200 тисяч гривень, які спочатку вимагала Свистунова. Овчиннікова вирішила видалити матеріали, що паплюжать честь волонтерки. На сайті «Еліт експерт» англійською навіть причину написали — з’явилися аргументи іншої сторони, ми прийняли рішення прибрати попередній матеріал.

Але не поспішаємо виписувати Овчинніковій орден за благородство. Рухала нею не лише перспектива фінансової катастрофи у разі ймовірного програшу. За нашою інформацією, на Овчиннікову насувається вал кримінальних справ. Якщо є можливість не вплутуватися в судовий позов, то для неї це буде за щастя. Але з колишніми казахськими компаньйонами так не вийде. Бізнесмени з опозиції часів безальтернативного правління Нурсултана Назарбаєва не готові списувати борги Овчиннікової.

Мільйони доларів проходили через її руки, але результату роботи так і не було. Овчиннікова та підручні їй ЗМІ окручували клієнтів навколо пальця. Обіцянка зробити із середнього політика місцевого розливу серйозного кандидата у владу — принцип роботи Овчиннікової в Азії протягом кількох років. Коли клієнтам прийшло розуміння, що медіа-шахрайка брала гроші ні за що, то вже було пізно. Зі всіма своїми нечесними капіталами Олена Овчиннікова вже розчинилася і з’явилася в Одесі.

Овчинніковій нічого пред’явити як результат своєї роботи. Гроші списувалися на липових політтехнологів, псевдоекспертні опитування, що показують «правильні» рейтинги. Все це зараз активно розкривається. І одним лише видаленням статті їй не вийде уникнути відповідальності.

Sharing is caring!

Send a Comment