Бандити у Києві рвутся до влади, а міліція їм допомогає!

На офіс кандидата в депутати Київради Вікторії Антонішиної скоєно напад…

Замість того, аби провести розслідування щодо О. Новікова, який викрав тираж газет з офісу В. Антонішиної, міліція Дніпровського в м. Києві району порушує за надуманим приводом кримінальну справу проти потерпілої!

 DSC_0422

Вікторія Антонішина показує, де лежали пачки газет

Тим, що під час виборчих перегонів застосовуються різноманітні брудні технології, простого виборця не здивуєш. Але, після того, як Україною прокотилася Революція Гідності, а потім хвиля «сміттєвої» люстрації, громада очікувала на чесні вибори. Виявляється, сподівання були марними.

У суботу, 10 жовтня, до офісу кандидата у депутати до Київської міської ради висунутого партією «Блок Петра Порошенка «Солідарність» по мажоритарному виборчому округу №50 Дніпровського району м. Києва, Вікторії Антонішиної завітали непрохані гості, а саме – Олексій Новіков, який балотується до міськради від політичної партії «Єдність» у цьому ж таки округу разом із членами своєї команди.

Як з’ясувалося, Новікова розлютила надмірна, на його думку, активність Вікторії Антонішиної та її зростаючий авторитет серед місцевих жителів. Певно розуміючи, що зі своєю доволі підмоченою репутацією, чесними методами перемоги на виборах здобути не вдасться, чоловік вирішив вдатися до перевірених часом бандитських методів погроз…

 DSC_0395

Ім’я Олексія Новікова громадським активістам міста Києва знайоме давно, як, до речі, й ім’я його батька Олександра, котрий у минулому році ні краплини не соромлячись, знімав штанці та показував своє справжнє «обличчя» перед телекамерами журналістів, котрі зафіксували, як люблячий батько розвішує на шкільний паркан виборчу агітацію із зображенням свого сина.

N__8

Батько Олексія Новікова за декілька секунд до непристойного жесту  (що було далі – дивіться у відео нижче)

Хто ж він такий, той усміхнений симпатичний молодий чоловік, за якого татусь ладен був би і честь віддати, якби вона тільки у нього була? Ніхто інший, як один із фігурантів афери, яка в народі дістала назву «Бучма, 7-а». Саме за цією адресою у 2013 році в орендованому приміщенні розташувалась благодійна організація «Фонд взаємної підтримки «Відновлення». Сам фонд «Відновлення» зареєстрований за адресою: бульвар Верховної Ради, 21-б, де свого часу проживав депутат райради Дніпровського району м. Києва Олексій Новіков, який, ймовірно, і зареєстрував благодійну організацію в квартирі, яка на той час йому належала.

Новіков з командою шахраїв

Олексій Новіков з командою шахраїв (в нижньому ряду другий праворуч)

Кому ж та в чому допомагала ця благодійна організація? Вона надавала «інформаційні послуги» з працевлаштування! І коштували вони зовсім недорого – якихось злиденних 500 гривників за обіцянку добре оплачуваної роботи, комфортного проживання в гуртожитку із безкоштовним харчуванням. Та це ж просто рай для змучених від суцільного безробіття людей, котрі у пошуках роботи ладні долати сотні кілометрів! На це й розраховували аферисти. Спочатку розповсюдили по маленьких містах та селах оголошення про працевлаштування, потім дочекались приїзду довірливих громадян та й зібрали з них по 500 грн. за підписання угоди, згідно з якою фірма надала їм «інформаційні послуги». Потому все. У людей – ні роботи, ні можливості повернутися додому, ні грошей (бо все до останньої копійки опинилося в гаманцях аферистів). Ось до якої цікавої оборудки був причетний Олексій Новіков. І вона йому зійшла з рук! Правоохоронці так і не знайшли причин для зустрічі з підприємливим благодійником.

Слід сказати, що афери з працевлаштуванням довірливих громадян – це особиста вершина його, так би мовити, громадської діяльності, до якої йому було б ще декілька років йти та йти. А раніше Олексій Новіков був директором та співзасновником ТОВ «Марс-1», яка входила до горезвісної групи компаній «Еліта-Центр». Він фактично як міг сприяв розбудові цієї шахрайської схеми, висловлюючись у стилі Остапа Бендера, «по відйому грошових знаків у населення».

Реєстр судових рішень буквально завалений ухвалами судів за позовними заявами обдурених інвесторів ТОВ «Марс-1» та «Еліти-Центру». Ці фірми мали збудувати житло по вулиці Петра Запорожця, 15-в. Мали, але не збудували, залишивши вкладників без житла і грошей.

Аферист Шахов-Волконський

Аферист Шахов-Волконський – там, де місце й іншим шахраям

Іншим співзасновником скандального ТОВ «Марс-1» був не хто інший як… Олександр Волконський власною персоною. Саме ця людина офіційно була визнана винною у організації оборудки «Еліта-Центр», внаслідок якої 1500 осіб втратили близько 400 мільйонів гривень. А Олексій Новіков знову залишився на свободі.

Зараз Олексій Новіков – банкрот. Немов той казковий Колобок перекочується він із партії в партію, шукаючи місця, де можна й далі безкарно по-тихому грабувати людей, прикриваючись гучними гаслами про роботу на благо громади. Якщо у 2006 році Олексій Новіков зареєструвався кандидатом у депутати Київської міської ради від «Блоку Леоніда Черновецького», то у 2014-му – самовисуванець, член партії «Фронт змін», а в цьому році – кандидат у депутати до Київської міської партії від політичної партії «Єдність». Доволі різноманітні політичні уподобання Новікова-молодшого свідчать про несформованість принципів та велику жадобу до влади.

S

Останнє і змусило молодого дужого чоловіка ввірватися до офісу Вікторії Антонішиної та вимагати від неї, кандидата до Київської міської ради, негайно зняти свою кандидатуру з виборів. Тактика залякування та погроз – улюблений метод боротьби з політичними конкурентами Олексія Новікова. Тільки застосовуючи її у нашому бурхливому сьогоденні, чоловік не врахував однієї важливої обставини – зміни у нас відбулися не тільки у законі про місцеві вибори, за якими кожен громадянин віддаючи свій голос одному з кандидатів, буде таким чином підтримувати партію, у першу чергу, змін зазнало саме суспільство, яке стало не стільки свідком Революції Гідності, скільки її головним учасником.

Office_DVR 2_Camera04_20151010142346_1579297

А отже зараз головним завданням громади має бути відповідальне ставлення до виборчого процесу, налагодження системи контролю як за окремими особами, які рвуться до влади та обіцяють нам «мир і благоденствіє» – натомість нападають на беззахисних жінок та заважають вести агітацію – але й за тим, як відбувається сам перебіг виборчих перегонів.

Office_DVR 1_Camera04_20151010142508_20151010142527_4571406

І не потрібно чекати нового Майдану, щоб сказати пройдисвітам «Ні!» Більш ефективно це можна зробити вже зараз під час виборів, віддаючи свій голос на підтримку дійсно народного кандидата, який проживає з вами в одному районі, знає ваші проблеми та має власне бачення їх вирішення.

Office_DVR 2_Camera03_20151010141850_3526565

Пан Олекандр Новіков вже показав нам своє справжнє «обличчя», пан Олексій Новіков продемонстрував свої таланти «бійця», але, на жаль, за анти-європейські цінності.  Озброєні цими неоціненними знаннями 25 жовтня ми попрямуємо на виборчі дільниці. Саме там сьогодні наш Майдан! Це наше поле битви, на якому маємо шанси на перемогу. Тільки б навчитись не втрачати їх…

Богдана СОКУРЕНКО, спеціально для «Нашої версії»

За коментарем з приводу нападу конкурента Олексія Новікова на офіс кандидата у депутати до Київської міської ради від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Вікторії Антонішиної кореспондент «Нашої версії» звернулась до самої Вікторії Леонідівни:

– Скажіть, будь ласка, чи збираєтесь Ви після всього пережитого знімати з виборів свою кандидатуру?

– Однозначно, ні. Вважаю, що погрози, які пролунали на мою адресу з вуст Олексія Новікова, свідчать про його слабкість і розуміння того, що він не пройде до Київської міської ради. Як змія, захищаючись від того, хто укусив її за хвоста, жалить свого кривдника, так і Олексій Новіков не міг придумати нічого кращого, як увірватися до мого офісу та знищити частину передвиборчої агітації. Сподіваюся, що таких витівок він більше  не допустить ні по відношенню до мене, ні по відношенню до інших політичних конкурентів.

З приводу того, що сталося, я подала заяву до міліції. Впевнена, що правоохоронці з’ясують усі обставини справи. Окрім того, цей випадок набув широкого розголосу і я думаю, це мусить зупинити моїх кривдників. Я виступаю за те, щоб передвиборча кампанія проходила чесно та прозоро відповідно до норм чинного законодавства. Ми не маємо права ганьбити ні свого власного імені, ні імені держави, яка під час виборів складає перед світовою спільнотою своєрідний іспит на зрілість.

Я буду молитися за своїх кривдників – вони роблять мене сильнішою!

Витяг з крим провадження

Витяг з крим провадження

 Замість того, аби провести розслідування щодо О. Новікова, який викрав тираж газет з офісу В. Антонішиної, начальник міліції Дніпровського в м. Києві району дає вказівку порушити за надуманим приводом кримінальну справу проти потерпілої!

 чайка-2

Начальник міліції Дніпровського в м. Києві району Віталій Миколайович Чайка

Кореспонденти «Нашої версії» простежили за тим, як в подальшому розгорталися події. Адвокат В Антонішиної Сергій Вовк на прохання редакції виклав у письмовій формі про те, що сталося 10 жовтня 2015 року.

«10.10.2015 року біля будівлі дитячого садка, за адресою м. Київ, пр-т Миру, 4 до Антонішиної В.Л. підійшов Новіков О.О. (партія «Єдність») разом зі своїм помічником Мариною та запропонували Антонішиній В.Л. піднятися до її офісу №211, на що вона погодилася. Піднявшись до вказаного офісного приміщення, Новіков О.О. погрожуав Антонішиній В.Л., вказував на необхідність останньої не чинити йому конкуренцію в його діяльності.

В коридорі офісного приміщення, в якому відбувалася розмова знаходилися газети у кількості 20000 штук, які були виготовлені на замовлення партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» загальною вартістю 8000 грн. Так, під час вказаної вище розмови, дві особи чоловічої статі, які також працюють на Новікова О.О. шляхом вільного доступу до коридору офісу №211 здійснили крадіжку вказаних вище газет у кількості 20000 штук, що підтверджується відеозаписом з відеокамер.

Під час здійснення крадіжки співробітниками Новікова О.О., останній перешкоджав Анотнішиній В.Л. вийти з офісу або викликати міліцію, що дало змогу безперешкодно завершити протиправне діяння. Після чого, всі особи покинули офісне приміщення №211.

Таким чином, вказаними вище діями, під керуванням Новікова О.О., було здійснено крадіжку агітаційнийх газет з характеристикою Антонішиної В.Л., тобто вчинено кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 185 КК України.

На даний час відомості щодо зазначеного вище внесені в ЄРДР за №12015100040015536 від 11.10.2015 року та розпочато досудове розслідування (слідчий Гришина А.Ю.), за словами якої кримінальне провадження витребуване головним управлінням МВС України в м. Києві для перевірки».

На жаль, Дніпровським РУ ГУ МВС України в м. Києві, яке очолює Віталій Чайка, досудове розслідування не проводилося як того вимагає закон, тому 21 жовтня адвокат С.Вовк, який діє в інтересах потерпілої В. Антонішиної, подав заяву на ім’я слідчої Гришиної А.Ю. (Див. фотокопію)

image-21-10-15-08-51

Але в міліції Дніпровського району адвокату С. Вовку повідомили, що проти В. Антонішиної на день раніше – 20 жовтня порушено кримінальну справу за ст. 190 ч. 1 ККУ (шахрайство) начебто за заявою від районного батьківського комітету, якого в природі не існує(?!!)

Мало того, з цього приводу на стовпах по території виборчого округу № 50 розклеюються листівки. Тобто міліція Дніпровського району нагло працює на суперника В. Антонішиної – Олексія Новікова!

Пройдуть вибори (це вони собі так думають) і ми закриємо справу, може, й вибачимося, але наш благодійник досягне мети. Даремно втішаєте себе такими думками, пане начальник міліції Дніпровського району! Кримінальна справа тепер буде порушена проти вас особисто!

 чайка

На знімку: Віталій Чайка – праворуч

PostSkriptum:

Поки редакція «НВ» готувала цей матеріал, в мережі Інтернету з’явилося цікаве відео:

«Осторожно, Алексей Новиков!»

 

Sharing is caring!

Send a Comment