На позачерговому засіданні ВР може прийняти зміни в законі про місцеве самоврядування

Перший заступник глави фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко

У фракції «Слуга народу» сподіваються найближчим часом включити законопроект до плану «гарячих»

На наступному позачерговому засіданні Верховної Ради можуть розглянути законопроект «Про внесення змін до закону« Про місцеве самоврядування в Україні ». Про це повідомив перший заступник глави фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, у фракції сподіваються найближчим часом включити законопроект до плану «гарячих». «Ми сподіваємося, що ми найближчим часом або після завершення виходу з розгляду законопроекту про обіг землі, або якщо буде можливість знову позачергових засідань, то спробуємо його включити в план таких« гарячих». Щоб і далі рухатися швидко, треба приймати законопроект № 2653», — заявив Корнієнко.

Як повідомляло РБК-Україна, 17 січня парламентарії прийняли законопроект в першому читанні. Тоді документ підтримали 288 парламентаріїв.

Нагадаємо, глава комітету Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко заявив, що комітет завершує роботу над Виборчим кодексом, розглянувши пропозиції президента Володимира Зеленського до нього.

Додамо, що в парламенті анонсували доопрацювання Виборчого кодексу в лютому 2020 року. «У рамках робочої групи було досягнуто домовленості зібратися в лютому 2020 року, можливо, в ширшому складі, і доопрацювати даний Кодекс, щоб він став краще і ефективніше», — зазначалося в повідомленні парламенту.

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment