На Прикарпатті Коломойський з партнером займуться виробництвом зброї

Вони з Боголюбовим відкрили дві компанії

Олігархи Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов виявилися серед кінцевих бенефіціарів власників ТОВ «Таргет-М» і ТОВ «Рокита-М» (зареєстровано 29 січня 2020-го), основний вид діяльності яких — виробництво зброї, боєприпасів і обслуговування систем безпеки. Про це повідомляє ЕП з посиланням на Єдиний держреєстр юросіб, фізосіб-підприємців та громадських формувань.

Цікаво, що ТОВ «Таргет-М» зареєстровано за адресою місто Дрогобич, вул. Бориславська, 82 (Львівська область), тобто за тією ж адресою, що і «НПК-Галичина» Коломойського. Розмір статутного капіталу — 50 тис. грн. Види діяльності та кінцеві бенефіціарні власники — ті ж, що і в ТОВ «Рокита-М».

ТОВ «Рокита-М» же зареєстровано за адресою м. Надвірна, вул. Майданська, 5 (Івано-Франківська область), тобто в тому ж місці, що і «Нафтохімік Прикарпаття», серед кінцевих бенефіціарів якого значаться також Коломойський і Боголюбов. Розмір статутного капіталу ТОВ «Рокита-М» — 10 тис. грн, дата закінчення формування — 29 липень 2020-го.

Раніше повідомлялося, що близький до Коломойського колишній топ-менеджер «Укртранснафти» Олександр Лазорко за рішенням суду поновився на роботі в компанії. Він зайняв посаду заступника гендиректора з питань взаємодії з нафтопереробними заводами. Лазорко зайняв цю посаду в кінці січня 2020 року.

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment