На санкції США проти Коломойського відреагували в “Слузі народу”

Ввівши санкції проти українського олігарха і колишнього посадовця Ігоря Коломойського, США дали зрозуміти всім, кому важливі відносини з Вашингтоном, що з Коломойським не бажано мати справу. За словами, заступника голови парламентської фракції “Слуга народу” Олександра Корнієнка, незалежно від того, як будуть розвиватися події з американськими санкціями, розслідування справ, пов’язаних з Коломойським в Україні продовжиться. Заступник глави фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко прокоментував санкції США проти Ігоря Коломойського.  Про це повідомило “Радіо Свобода” напередодні.

“США сьогодні фактично показали, що не хочуть бачити Коломойського і членів його сім’ї та пов’язаних осіб у своїй країні. Водночас дали знати всім, для кого важливі відносини зі США, що з Коломойським не бажано мати справу”, – сказав Корнієнко.

За його словами, незалежно від того, як будуть розвиватися події з американськими санкціями, розслідування справ, пов’язаних з Коломойським в Україні продовжиться.  Це стосується і “Приватбанку”, і інших історій.  Офіс Генерального прокурора і НАБУ плідно працюють в тих провадженнях, які є.

“Деолігархізація для президента Зеленського – не порожнє слово. Медведчук, Порошенко, Коломойський або будь-який мільярдер повинен розуміти, що тепер він живе за загальними для всіх законним правилам”, – зазначив Корнієнко.

Корнієнко також прокоментував можливість впливу Коломойського на рішення фракції. А також, на демократичні процеси в Україні.

“Що стосується впливу на фракцію – я б більше говорив про вплив на окремих народних депутатів. Фракція в цілому продовжує приймати конструктивні рішення”, – зазначив Корнієнко.

Як відомо, державний секретар США Ентоні Блінкен в п’ятницю, 5 березня, оголосив про внесення до списку санкцій українського бізнесмена Ігоря Коломойського і членів його сім’ї через причетність до корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА у 2014-2015 роках.

Раніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков висловився щодо відповідності санкцій проти Медведчука, введених РНБО. Також ASPI news повідомляло, що Аваков анонсував нові викриття про роль Медведчука в розв’язанні Росією війни проти України.

Sharing is caring!

Send a Comment