На Солом’янці ранок розпочали не з кави, а з акцій прямої дії

Сьогодні в Солом’янському районі знову перекриття дороги. До такого кроку людей підштовхнуло чергове будівництво яке ніхто навіть не намагався узгодити з громадою. На провулку Платонівському 6 планують побудувати декілька 23 поверхових будинків, тим самим знищивши останні клаптики коштовних зелених зон. В акції протесту приймають участь місцеві жителі невдоволені черговим будівництвом, а також активісти Національного Корпусу разом головою Солом’янського осередку Юрієм Назаруком.

akciya2

Що цікаво, на дану новину у ФБ один з дописувачів зазначив:

– Стаття 279. Блокирование транспортных коммуникаций… Предусмотрено наказание в виде штрафа до пятидесяти не облагаемых налогом минимумов доходов граждан или исправительных работ на срок до двух лет, или ареста на срок до шести месяцев, или ограничения свободы на срок до трех лет.

Полиция наконец должна отловить организаторов. Через пять лет журналисты узнают кто их так организовал.

akciya3

Автору цього посту відповіли:

– Ця стаття не стосується руху по пішохідних зонах і переходах. Вона стосується встановлення перешкод, типу шлагбаумів, бетонних блоків та іншого. Цією статтею вам слід звернутися до чиновників, які віддають в оренду проїзні вулиці під виглядом платних паркінгів. А взагалі краще полистайте будівельні норми, приїдьте на місце і самі, можливо, зрозумієте, чому усі мешканці цього мікрорайону проти подібних забудов, і чому всі, хто ставив підписи під дозвільними документами, мають відповісти перед законом.

Джерело: https://www.facebook.com/groups/lossolomas/permalink/2018247885054358/

Sharing is caring!

Send a Comment