На Тернопільщині продовжують сприяти корупції (ДОКУМЕНТИ)

На інформаційному просторі Інтернету «Тернополяни » опубліковано статтю про рішення колишнього регіонала,а тепер Голови Тернопільської обласної ради Овчарука В.В. та ейфорію його побратима по закулісним іграм та інтригам Ляшківця Богдана Яциковського, який зараз перебуває в екстазі від звільнення головного лікаря перинатального центру «Матері та Дитини» Віктора Куценка .

https://www.facebook.com/groups/tenews/585691211591276/?notif_t=group_activity&notif_id=1465155671146862

Звільнено за небажання підігрувати казнокрадам та взяти на баланс недовершений через розкрадання певними особами мільйонів державних коштів , які були виділені голові Тернопільської ОДА Степану Барні із державного бюджету на реконструкцію перинатального центру «Матері та Дитини» . Навіть після відкриття якого через проблеми вентиляційної системи до сих пір не спроможні запустити родильні зали.

http://t-weekly.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=14886:2016-03-24-14-59-27&catid=22:2012-02-26-16-47-30&Itemid=25
Богдан Яцековський це інструмент в руках Степана Барни та Віктора Овчарука. Хто задавався питанням , як зійшлася ця «Тріада», хто вони такі?
Хто такий Богдан Яциковський?- Цей скандальний персонаж доволі зручно вмостився на теплому місці на Тернопільщині: він керівник фракції Радикальної партії Олега Ляшка в обласній раді
Проте, здається, бути політичним “перебіжником” йому судилося долею.
Відомо, що ще у 2006 році він був уповноваженим у 112 в.о. на виборах до ВРУ від “Народного блоку Литвина”.
“Економіка області не має політичних кольорів! Я є членом ЛОО Партії регіонів з 2009 року,” – гордо заявляв Яциковський в 2011 році.
На цих місцевих виборах 2015 так званий «ляшківець» Богдан Яциковський намагався захопити північний округ, де він невдало балатовувася на парламентських виборах. Колишній регіонал, який підлягає люстрації, адже працював за режиму Януковича на посаді першого заступника голови РДА, їздив по області і торгував списками до місцевих рад, як кажуть інформатори та прості люди.
Цікаво,а чи знає про це сам головний “радикал” країни Ляшко, які люди на Тернопільщині паразитують на його імені, наразі невідомо. Ляшко неодноразово заявляв, що у його партії ніколи не буде, ані регіоналів, ані їх блазнів.
А тут визріває така халепа…http://www.stina.in.ua/tag/bogdan-yatsikovskiy/.
Віктор Овчарук, який полюбляє шахрайство та зловживання службовим становищем http://webeffector.com.ua/koruptsioner-ovcharuk-viktor-vik…/ – це команда голови Тернопільської ОДА Степана Барни.
В додатках додаємо списки інших політичних повій ,що голосували “за ” на першій спробі звільнити Віктора Куценка із посади головного лікаря . Всі хто підтримали цю спробу -це п’ята колона у м. Тернополі, які будучи депутатами Тернопільської обласної ради ніякого відношення до громадської та державницької позиції не мають. І людям , що їх вибрали депутатами має бути соромно за свій вибір. Із таким вибором та такими депутатами ми ще нескоро побудуємо правову державу!

Untitled-157
Голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук бере приклад із міського голови Тернополя Сергія Надала, який давно «ложив» на думку громади та депутатів та одноособово приймає рішення. От тепер і В.Овчарук написав розпорядження (ну звісно із погодженням голови ОДА Степана Барни) про звільнення головного лікаря перинатального центру «Матері та дитини» Віктора Куценка із посади. Тим самим показав, що теж «ложить» та плює на громадську думку та на думку депутатів, які свого часу не підтримали ні С.Барну ні В.Овчарука ні Б.Яциковського. Так тепер стає зрозуміло, що особа, яка була притягнута до кримінальної відповідальності за шахрайство та перевищення службових повноважень і надалі продовжує свою злочинну діяльність на посаді голови облради.
Таке склалося відчуття, що на чиновницькі посади завжди приходять негідники, брехуни та злодії, це стосується, як міської, так і обласної рад. Вже можна промовчати про інші структури, які створені тільки для покарання неугодних системі людей, но аж ніяк не для відновлення справедливості, та всіляко сприяють корупції .

Sharing is caring!

Send a Comment