На Тернопільщині зловмисник застрелив двух поліцейських, які були без екіпірування

Як повідомив “Погляду” голова “Автомайдану” в Тернополі Ігор Василів, з перевірених джерел йому відомо, що правоохоронці виїхали на виклик щодо знешкодження нападника у с. Бабинці Борщівського району без екіпірування. Вище керівництво Міністерства внутрішніх справ України розцінює це як халатність з боку керівників Борщівського райвідділку поліції та ГУНП у Тернопільській області. З цього приводу високопосадовці, зокрема і глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе, вже прямують розбиратися у Тернопіль.

630_360_1466151374-6782

“Тепер питання, хто спрямував молодих хлопців без екепіровки? — каже Ігор Василів. — Хто буде відповідати за ці смерті? В кожному райвідділі є бронежилети, шоломи, автомати. Це якраз і показує рівень начальства. Халатність і службова недбалість призвела до невиправних наслідків. Вище керівництво МВС України їде до Тернополя”.

Нагадаємо, під час виконання професійних обов’язків 23 серпня від вогнепального поранення загинули 30-річний Олександр Рудик, оперуповноважений Борщівського відділення поліції, майор поліції 31-річний Андрій Чернятинський, інспектор Борщівського відділення поліції, капітан поліції. 

Чоловік, який застрелив двох і поранив одного поліцейського селі Бабинці Борщівського району на Тернопільщині, до прибуття правоохоронців убив свою дружину. Про це інформує прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Працівники поліції ліквідували вбивцю.

Органами прокуратури Тернопільської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ст.348 (посягання на життя працівника правоохоронного органу), ст.115 (вбивство) Кримінального кодексу України.

У зв’язку з трагедією в ГУНП в Тернопільській області оголошено День скорботи та приспущено державний прапор на будівлі поліції.

Наша версія

Sharing is caring!

Send a Comment