На ютубі вийшов цікавий фільм «Феномен Івасюка»: «Українці до біса круті»

У мережі зʼявилося документальне відео про українського композитора Володимира Івасюка. Переглянувши його, ви дізнаєтеся, як «Червона рута» змінила Україну і не лише вона. «Феномен Івасюка» – це новий та глибокий погляд на біографію та творчість українського композитора. «Більше ніж годину насолоди й історії про неймовірну людину», – коментують фільм українці.

«Феномен Івасюка»: чому варто переглянути фільм про українського генія

На ютуб-каналі «Загін Кіноманів» фільм «Феномен Івасюка» з’явився 30 травня. За добу відео отримало понад 100 тисяч переглядів і майже 2,5 тисячі коментарів. Українські глядачі зазначають: «Тут має бути мільйони переглядів», а також діляться своїми емоціями після побаченого:

  • «Це просто неперевершена робота! Який звук! Яка якісна картинка! І нарешті акцент на творчому таланті, а не на трагічній загибелі»;
  • «Людина, яка прописала генетичний код української нації музичними нотами. Тільки зверніть увагу, як від оригінальних пісень Івасюка мурашки ідуть по тілу»;
  • «Дуже крута робота, треба дійсно пам’ятати та шанувати геніїв української музики й культури»;
  • Нема слів… талант! В серці кожного українця мелодії його пісень, а це неможливо окупувати, взяти в полон, вкрасти, видалити, випалити, знищити… «пісня буде поміж нас!».

«Від повномасштабного вторгнення пісні Володимира Івасюка ніби отримали друге дихання. Вони заполонили соцмережі, люди монтували відео з нашими військовими в ТікТок і, зрештою, ця музика давала нам надію, якої ми так потребували»,
– каже Віталій Гордієнко.

Повідомляється, що команда проєкту намагалася проаналізувати, як 20-річний хлопець з Кіцмані зумів написати пісню, що 42 роки по його смерті об’єднує країну не гірше Державного гімну України.

«Ми звикли сприймати його значно старшим та серйознішим – і зовсім забули, що на час смерті йому було всього-на-всього 30 років. Ми створили з нього ідеал, монумент, супергероя, а насправді він звичайна людина зі своїми проблемами, переживаннями», – поділився Віталій Гордієнко.

Бекграунд зйомок фільму / Пресслужба фільму

Sharing is caring!

Send a Comment