На заклик волонтерів пожертвувати 10% на армію відгукнулися 11 можновладців, троє надали допомогу

480x360
Як повідомляє “Повернись живим”, троє з них надали допомогу армії.

Із півсотні можновладців лише одинадцять відповіли на волонтерські звернення в рамках акції “Е-десятина” (пожертва 10% майна на армію), а надали допомогу троє із них. Про це повідомив фонд “Повернись живим” у Facebook.

Волонтери написали листи 56 найзаможнішим посадовцям із пропозицією спрямувати десяту частину задекларованих статків на потреби армії. Зазначається, що 11 із них відповіли на звернення, а допомогу надали троє з них: голова Дніпропетровської ОДА Валентин Різниченко (передав тепловізор «Народному тилу»), депутат ВРУ Ганна Гопко (зазначила у листі, що перерахувала кошти на рахунок «Повернись живим») і старший слідчий департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Юрій Кривобок (допоміг у придбанні для проекту “Броня” 60-ти планшетів SamsungGalaxy Tab3 із додатковими картами пам’яті).

З усіма відповідями отримувачів волонтерських звернень можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, в листопаді, коли завершилася перша хвиля подання електронних декларацій, українські волонтери звернулися до народних депутатів і політиків, які задекларували великі статки, з проханням пожертвувати 10% майна на потреби армії. Відповіді політиків і суми пожертвуваних коштів пообіцяли оприлюднити.

Sharing is caring!

Send a Comment