На Житомирщині від холоду і хвороб помирає художник-переселенець

Чоловік ділить кімнату в притулку для внутрішньо переміщених осіб з іще одним інвалідом.

На Житомирщині, у Коростишеві, потерпають від холоду в неопалюваній будівлі внутрішні переселенці. Двоє інвалідів, що мешкають в одній із кімнат, намагались хоч якось зігрітися електрообігрівачем, проте головний лікар закладу С. Криворучко від’єднав у них кімнаті електропостачання, і з тих пір чоловіки буквально замерзають  у своїй кімнаті. Інформацію про цей кричущий випадок розмістила на сторінці «Житомир-Інфо» у Фейсбук  Раїса Гусейнова.

Жінка пише, що електропостачання в неопалюваному корпусі головний лікар від’єднав ще 14 грудня. Відтоді у кімнаті інвалідів панує лютий холод. Люди не знімають із себе верхнього одягу.  А у 80-річного художника Віктора Журавльова, який переїхав на Житомирщину з Луганщини, настільки погіршився стан, що він третю добу не встає із ліжка.

Хворий чоловік плаче і просить, щоб його вбили

«Він плаче, просить щоб його вбили, бо не може терпіти холод .Ніхто, в тому числі і місцева влада, не реагує», – пише жінка у своїй публікації.

У коментарях до цієї інформації жінка додає, що соціальні служби навіть не хочуть прислати до недужого свого працівника, який хоч би чимось допоміг літньому чоловіку. Водночас, його стан із кожним днем погіршується.

Жінка також розмістила фото безпорадного старика, що лежить вдягнутим у ліжку під картиною, яку сам колись написав. На тумбочці поряд із ліжком видно керосинову лампу, яка, очевидно, править переселенцям за освітлення в їхньому холодному помешканні.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження Ігоря Гундича, опалення в усіх соціальних закладах Житомирщини мали підключити ще до 15 жовтня.

У Коростені вирішують проблеми працевлаштування переселенців.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment