Найджел Грін, deVere Group – крипторинок виросте на 5000% за кілька років

Засновник і генеральний директор консалтингової фірми пояснив, чому в найближчому майбутньому криптовалюта подорожчає до $ 15 000

Рівень в $ 10 000 може вважатися новим дном для криптовалюта Bitcoin, вважає засновник і генеральний директор deVere Найджел Грін. Він нагадав, що вартість монети кілька разів опускалася до цієї позначки, після чого різко піднімалася, пише London Loves Business.

Ринок кріптовалютних активів створює можливості, яких не було на звичайних ринках протягом десятиліть. Арбітражні операції мають успіх, оскільки 400 різних майданчиків пропонують різні ціни на 25 кращих крипто-активів. Уміння торгувати довгими і короткими позиціями дозволяє отримати прибуток незалежно від напрямку ринку

Консалтингова фінансова фірма deVere Group представила результати проведеного опитування. За даними компанії, 68 великих приватних інвесторів по всьому світу вже вкладалися в криптовалюта або планують зробити це до 2022 року. Як наголошується в звіті, більш 2/3 інвесторів в світі, чиї активи перевищують 1,3 мільйона доларів, готові вкластися в біткоіни, Ефіріум або Ripple XRP.

У розпорядженні групи компаній DeVere знаходяться активи на більш ніж 10 мільярдів доларів. Компанія налічує як мінімум 80 тисяч користувачів з 100 країн. Респондентами для дослідження виступили понад 700 клієнтів deVere з США, Великобританії, Австралії, Японії, Швейцарії та інших європейських країн, а також з ОАЕ і декількох африканських країн.

Інвестори йдуть в біткоіни

Засновник і генеральний директор DeVere Найджел Грін позначив п’ять основних чинників, які приваблюють світових заможних інвесторів до криптовалюти.  Як вважає Грін, основна причина полягає у відсутності кордонів. Тобто цей актив може бути доступний з будь-якої точки світу. Ще одним фактором він вважає відповідність криптовалюта загальної глобальної тенденції цифровізації.

Він назвав чотири причини, за якими вартість першої криптовалюта найближчим часом досягне $ 15 000. Перша з них – нестабільна обстановка в світовій економіці, яка пов’язана з торговою війною США і Китаю, а також Brexit. Через це інвестори змушені звертатися до цифрових грошей, щоб захистити свої кошти, вважає глава deVere.

На його думку, на курс Bitcoin позитивно вплине і зростання хешрейта мережі, який робить її більш безпечною. Третя причина зростання вартості – халвінг криптовалюта, який відбудеться в 2020 р, а останній фактор – підвищення обізнаності користувачів про новий вид активів.

На провідні позиції в блокчейн індустрії в найближчі 10 років вийдуть Ripple і Ethereum, а біткоін втратив лідерство, впевнений глава інвестиційної компанії deVere Group Найджел Грін. Він припустив, що за цей час капіталізація ринку цифрових грошей підніметься до позначки в $ 20 трлн, зростання складе близько 5000%.

Фахівець розповів, що біткоін зробив певну революцію, змінивши підхід до грошей. Надалі його вплив буде знижуватися, в той час як сфера – розширюватися.

«У міру зростання широкого прийняття криптовалюта буде запускатися все більше цифрових активів організаціями з приватного і публічного секторів. Це призведе до зростання конкуренції для біткоіни і знизить його ринкову частку », – заявив Грін.

Він додав, що такі проекти як Ripple і Ethereum пропонують кращу технологію, функціональність і рішення проблем з боку розробників. XRP буде одним з основних цифрових активів завдяки своїй роботі з банками та іншими фінансовими організаціями, а платформа Віталіка Бутеріна все частіше використовується в різних цілях.

Грін підкреслив, що серед роздрібних та інституційних інвесторів зараз спостерігається зростання інтересу до криптовалют, а в найближчі роки цей тренд буде тільки посилюватися. Тому до 20-річчя біткоіни ситуація в індустрії значно зміниться в позитивну сторону, уклав фахівець.

Більш того, біткоіни і інші цифрові активи значно спрощують вирішення багатьох завдань, включаючи міжнародні перекази і охоплення двох мільярдів чоловік, у яких немає доступу до банківських послуг. Безумовно, не можна забувати про популярність технології серед молодого покоління і потенційної активізації інституційних інвесторів.

На думку Гріна, коли криптовалюти запрацюють належний рівень довіри, їх ціна не буде обмежуватися практично нічим. Особливо з огляду на той оптимізм, який продемонстрував нове опитування компанії DeVere.

Богдан Кулеба,  Аліса Пасько

 

Sharing is caring!

Send a Comment