Найнесправедливіший Печерський суд з подачі Печерської райдержадміністрації виселив жінку на вулицю

З’ясувалось, що родина перебуває в списках КП УЖГ «Печерськжитло» на відселення колишніх працівників зі службової площі

Жінка через суд просить зобов’язати Печерську районну в Києві державну адміністрацію провести приватизацію квартири шляхом її безоплатної передачі в приватну власність.

Чоловік ще у 1991 році отримав ордер на зайняття службового житлового приміщення у квартирі площею 14,9 кв.м. Він одружився, його жінка зареєструвала місце свого проживання за адресою реєстрації. За життя громадянин не встиг приватизувати житлове приміщення. Тож Печерську районну в Києві державну адміністрацію просять визнати право на приватизацію службового приміщення.

Про це йдеться у рішенні Печерського районного суду Києва. На підставі рішення виконавчого комітету Печерської районної ради народних депутатів від 09.12.1991 року, чоловіку видали ордер про право зайняття службового житлового приміщення у квартирі площею 14,9 кв.м. 11.08.2008 року він уклав шлюб. Згодом жінка, як член сім’ї, зареєструвала місце свого проживання за адресою реєстрації свого чоловіка, що підтверджується довідкою форми, виданого КП «Липкижитлосервіс».

Чоловік помер, але за життя мав намір приватизувати житлове приміщення, в якому мав зареєстроване місце проживання, однак, за станом здоров’я не мав фізичної можливості реалізувати своє право на отримання у власність житла. Наприкінці 2005 року Печерську районну в Києві державну адміністрацію просили надати можливість приватизувати спірне житлове приміщення, на що повідомили, що воно є службовим та для його приватизації необхідно надати звернення про виведення цієї квартири з розряду службових. З’ясувалось, що родина перебуває в списках КП УЖГ «Печерськжитло» на відселення колишніх працівників зі службової площі. В грудні 2019 року та на початку 2020 року повторно звернулась з проханням надати згоду на виведення квартири з-поміж службових.

28.12.2019 року та 13.03.2020 року КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району Києва» надало відповідь про те, що питання виведення квартири розглядатиметься комісією по житлово-побутовій роботі. 05.06.2020 року жінка отримала відповідь про те, що за результатом розгляду її звернень про виведення спірної квартири з-поміж службових, комісія вирішила відмовити у наданні клопотання щодо виведення квартири з-поміж службових. Відмова обґрунтовується тим, що дана спірна квартира закріплена за КП «Керуюча компанія» Вказала, що оскільки окремого рішення про закріплення квартири не існує, зазначена квартира не віднесена до службових у встановленому законом порядку та підлягає приватизації в порядку передачі у власність громадян з житла державного фонду.

Вимоги жінки

  • визнати відмову Печерської районної в Києві державної адміністрації у проведенні приватизації квартири – незаконною,
  • визнати за нею право на приватизацію квартири,
  • зобов’язати Печерську районну в Києві державну адміністрацію провести приватизацію квартири шляхом її безоплатної передачі в приватну власність.

Рішення суду

Позов жінки залишили без задоволення. Вона не надала документів, які б підтверджували виведення спірної квартири з-поміж службових житлових приміщень. Наразі квартира є службовим житлом, що має потребу для надання робітникам КП «Керуюча компанія» як службова.

Sharing is caring!

Send a Comment