Nataliya Sad: Цей день настав…

Ми шукаємо артилериста з бойовим досвідом серед 70 тисяч «списаних» українських військових. Нехай без руки чи без ноги (вибачте, якщо занадто грубо чи неполіткоректно). Нехай після важкого поранення чи контузії. Це не має значення. Важливий досвід. Бойовий досвід, здобутий під час російсько-української війни, який ми, майбутні артилеристи, жадаємо перейняти.

Так, ми шукаємо демобілізованого артилериста на посаду викладача (інструктора) на кафедру військової підготовки Національного університету оборони України. Кафедра офіційно працевлаштує таку людину на повну або часткову зайнятість. Робота – у Києві.

Я вірю, що ми неодмінно знайдемо демобілізованого артилериста з бойовим досвідом. На сьогодні в Україні «списаними» – інваліди 1 та 2 груп – є понад 70 тисяч військових.

Наявність військової освіти – не обов’язкова, обов’язкова лише вища освіта як така. А ще є обов’язковим перебування на військовому обліку в ТЦК у Києві чи Київській області (у разі виключення з військового обліку – без обмежень). Чому тільки ці області? Бо з «перепропискою» в іншому ТЦК – усе дуууже складно.

Чого нас вчити? Бойовій роботі, стрільбі та управління вогнем, бойовому застосуванню артилерійських підрозділів. І, звісно, «Кропиві», і ще раз «Кропиві».

Я вірю (вдруге написала про віру, ви помітили?), що ми покладемо край «піджакам» і «мівінам». Бо не можуть ті, які прийшли здобувати бойовий фах якраз після звільнення Київщини у 2022-му, називатися «піджаками». Ми прийшли вчитися, переймати знання, навички та досвід, допоки ті, хто їх не мав, вигравав для нас час ціною власного життя. У нас 4 місяці до присяги. У нас дуже мало часу.

Ширте допис. Допомагайте військовим кафедрам «обростатися» викладачами з бойовим досвідом. Допомагайте ресоціалізації військових. Допомагайте тим, хто піде підсилювати Сили безпеки та оборони України вже «завтра».

Контакти по вакансії мої: 050 930 84 39, nataliya.sad@gmail.com.

Далі – співбесіда з начальником кафедри, колишнім комбатом, Героєм України.

Повний опис вакансії тут: https://thelobbyx.com/tor/vykladach-z-artylerii-do-kafedra-viyskovoi-pidhotovky-nuou/?fbclid=IwAR014d_k9vc-q3xCms2UDjf7SpgRcJm6w6MAcbsNML7LDbtx9R8AJPkNLJM

P.S. Пане Головнокомандувачу, ми готуємось, ми не підведемо. Честь і всебічна підтримка!

Nataliya Sad

 

Sharing is caring!

Send a Comment