Національна ганебна трагедія на Тернопільщині: Симпатики руського міра спробували скасувати Урочисте прощання з Полеглим Воїном під Гімн України

Симпатики «руського міра» втрутились у прощання з полеглим воїном на Тернопільщині

Україна оплакує героя, полеглого за свободу. Трагічний інцидент на прощанні в Горинці, де церковники УПЦ відмовились визнати гімн України, викликає обурення та відзначає глибокі розділи в українському суспільстві.

Україна оплакує сльозами кожного полеглого сина та доньку України. Село Горинка сьогодні востаннє в свої обійми зустріло героя, який втратив життя заради нашої свободи на сході країни. Проте, серед цього гідного скорботного прощання сталася національна ганебна трагедія: симпатики “руського міру” спробували завадити урочистому прощанню з полеглим воїном на центральній площі міста через гімн України.

Церковники УПЦ відмовились супроводжувати тіло військовослужбовця полеглого за волю України та прийняти участь у прощанні під гімн України. Це є чітким вказівником на їхню симпатію до руського миру, виявлену в зневажливому ставленні до національного гімну на території, пройнятій війною і залитою кров’ю наших співбратів і сестер.

Така позиція духовенства УПЦ викликала обурення серед присутніх, які запитали, чому церковники не визнають український гімн, і який на їхню думку гімн повинен звучати на території, що важко страждає від російсько-української війни? За що загинув їх земляк – воїн Василь?.. Такий публічний прояв зневаги до символів України підтримує лише думку, що такі церковні діячі більше зацікавлені у симпатіях до Москви, аніж у єдності і підтримці власної країни.

Відеозапис події, зроблений очевидцем Зоєю Карп’юк, свідчить про здивування і обурення місцевого населення, військовослужбовців, представників правоохоронних органів і однозначно повинно зацікавити СБУ. Цей інцидент на Тернопільщині, лише проявляє глибокі розділи в українському суспільстві щодо питання “какая разніца” – мова, церква, приналежність – має значення!

Засуджуємо такий ганебний і принизливий публічний акт пам’яті наших військовослужбовців. Чекаємо на реакцію правову оцінку відповідних органів і закликаємо громадян України стати на захист національної єдності та цінностей.

Ми повинні пам’ятати, що такі воїни, як Василь Стецюк, поклали життя заради єдності та незалежності України. Вони не заслуговують на те, щоб за їх подвиг ми мовчки потурали проросійським симпатикам.

Спільно станьмо проти такого зрадницького підходу та пам’ятаймо: ст. 20 Конституції України передбачено, що державними символами України є Державний Прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України.

Вічна Слава новітнім Героям України!

Першоджерело всіх ВІДЕО: Зої Карп’юк

В’ячеслав Ковтун, за сприянням Пресслужби Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

Sharing is caring!

Send a Comment