Навіщо керівники Макарівського району підставили генерал-губернатора Київщини Терещука?

“Ну що, мої любі, не встигли ми порадіти тому, що голова Київської ОДА підписав розпорядження про утворення Макарівської ОТГ, як виявилося,що у нашому районі не тільки децентралізацію можна спинити, а й спокійно підставити губернатора!
Знаєте, іноді вже навіть не вистачає найзбоченішої уяви, щоб спрогнозувати дії наших районних очільників. Те ,на що вони здатні перетнуло вже всі можливі межі😱
І так, розповім вам суть “кидалова” по-макарівськи. Всі ви мабуть знаєте, що нашим районним керівництвом кілька років дуже вдало блокується створення Макарівської ОТГ! Адже для них фактично це втрата майже 80% бюджету макарівщини, який вже п’ять років місцевими чиновниками успішно “освоюється”!
Та децентралізація є пріоритетною реформою теперішньої влади! І сам президент неодноразово наголошували про її важливість! Але ж нашим місцевим аферистам море по коліна😆. Що їм той президент з губернатором? Звісно відкрито “капостити” вони не стали, а як завжди вирішили діяти “руками” своїх підконтрольних сільських голів.
І так на початку року почала “хитатися” Наливайківка(про це буде окремий, дуже цікавий пост), потім підтянулися Ніжиловичи……і апогеєм стало ініціювання Комарівки 22 лютого 2019 року створити власну Комарівську ОТГ із вже вище згаданими селами, а також і селищем Кодра, селами Забуяння(яке раніше взагалі бойкотувало об’єднання)та Королівка!
І все б нічого, адже поки що всі ОТГ є добровільними, і згідно Закону ініціатори нового об’єднання навіть оприлюднили відповідне повідомлення в газеті “Макарівські вісті”.
Та чомусь ні макарівський селищний голова, як ініціатор створення Макарівської ОТГ, ні районне керівництво не захотіло повідомити про це в КОДА.
Спитаєте чому? Бо ніхто, ні пані Семенова, ні пан Гулак, ні тим паче пан Токар(якого вже все влаштовує ), насправді не хочуть ні виборів, ні об’єднання! Тому коли губернатор вирішив відвідати наше селище, вони всі тихенько гойдалися біля нього на сцені, і навіть словом не обмовилися про те, що у тому форматі, документи на підпис якого лежать у КОДА, об’єднання вже є не можливим!. Насправді це дуже підло так підставляти людину, яка вирішила зробити для жителів району такий широкий жест доброї волі. 😉 Тож, поки наш президент бігає по форумах та мітингах, провінційні чиновники після таких душевних спільних фото з ним, зі спокійною совісттю саботують усі його реформи 😔. Тому, ось така сумна історія! Дякуємо губернатору, що підписав розпорядження, і вчергове можемо сказати “Ганьба!” районному керівництву та сільським і селищним головам! За вас соромно!”- пише на своїй сторінці в Фейсбук громадська активістка із пгт Макарів Юлія Олексішина

53781083_2136726829747354_2452012776499970048_n

Джерело

 

Sharing is caring!

Send a Comment