«Не будь лохом!» – Савченко різко звернулася до Зеленського

Колишній депутат Надія Савченко нестримано звернулася до президента Володимира Зеленського щодо анонсу глави держави про старт земельної реформи, а також прийняття закону стосовно референдуму.

«Не переплутай і не дай себе обдурити! Обдурять тебе як Презедента України – обдурять українців і Україну!!! Не будь лохом!!!» – жорстко висловилася Надія Савченко.

Вона запропонувала Зеленському скористатися її програмою і по черзі реалізувати три ключових ініціативи, перша з яких – перепис населення України. «Щоб знати, скільки нас, українців, може реально взяти участь в референдумі і не дати сфальсифікувати його результати! Для цього – рік часу на перепис і роз’яснення питань, які будуть винесені на загальнонаціональний референдум!» – пише Савченко.

Другим кроком, на її думку, має стати проведення загальнонаціонального референдуму про дозвіл множинного громадянства в Україні. А третій етап – загальнонаціональний референдум в Україні по створенню банку або ринку землі, а також узгодженням його умов.

«Якщо буде прийнятий злочинний закон про найгірші умови ринку землі для українців і хороші умови для іноземців в першому читанні, то до другого читання його ніхто не виправить! Закон буде злочинним проти українського народу! А нам, українцям, свою українську землю у «хазарського каганату» і «ординського ярма» доведеться відвойовувати кров’ю! Бувають помилки, які виправляються ціною людських життів! Не тупіть, Володимире Олександровичу! Ви програєте не просто свою репутацію! Ви програєте нашу землю, нашу волю, нашу кров впливу Сороса!» – гнівно підсумувала свій пост до президента Зеленського екс-нардеп Савченко.

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment