Нетямущий полонений рашист вразив своїми «знаннями» про Україну та РФ (відео)

Окупант був переконаний, що в Україні – мільярд населення

Російські полонені окупанти часом вражають своєю неосвіченістю й недалекоглядністю. Один з рашистів, якого звати Іван Приходько, в українському полоні в інтерв’ю YouTube-каналу Володимира Золкіна заявив, що в Україні мешкає мільярд людей.

Так, інтерв’юер  запитав у загарбника, чи усвідомлює він, яка чисельність населення України, на кого Росія напала. Відповідь Івана «вбила»: «Думаю, мабуть, мільярд є».

Потім Приходько, побачивши реакцію журналіста, припустив, що населення всієї країни становить приблизно «500 мільйонів». Та це ще не все: окупант не знав, скільки людей проживає у його рідній Росії.

І лише коли окупанту показали карту, щоб порівняти розміри України та Росії, він був дуже здивований: «У десятки разів більша! 140 млн? Ааа…». Рашист так і не зміг відповісти, як така маленька Україна протистоїть величезній РФ.

Росіяни повторно потрапляють у полон

Раніше ЗСУ вдруге взяли у полон двох окупантів, яких тільки обміняли й повернули Росії.  Це – Олександр Фоменко з Таганрога і Руслан Вальяшин. Це свідчить про те, що у Росії триває шалене доукомплектування живою силою.

Sharing is caring!

Send a Comment