Невдала гра ухилянтів у хованки

У тайнику мікроавтобуса прикордонники викрили втікачів від призову до армії

Намагалася надійно сховатися у тайнику мікроавтобуса, та все-таки – невдало. Прикордонники викрили чотирьох чоловіків призовного віку, які незаконно намагалися покинути територію України.

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України. За даними військовослужбовців оперативного підрозділу Чернівецького прикордонного загону, днями їм разом із представниками військової контррозвідки СБУ вдалося затримати чотирьох чоловіків призовного віку.

За 300 метрів від державного кордону прикордонники зупинили вантажний мікроавтобус, за кермом якого був місцевий мешканець. За словами водія, він не перевозив жодного вантажу, проте, перевіряючи автівку, прикордонники виявили сховок, у якому знайшли чоловіків.

«У ході поглибленої перевірки транспортного засобу, прикордонники виявили спеціально обладнаний сховок. У тайнику дійсно не було вантажу, однак ховалися четверо чоловіків призовного віку», – ідеться в повідомленні.

Згодом з’ясувалося, що водій мікроавтобуса пообіцяв чоловікам призовного віку, що довезе до Молдови в об’їзд пунктів пропуску. Однак за таку «послугу» вони мали заплатити йому 4000 доларів США з кожного.

Військовослужбовці доставили затриманих до прикордонного підрозділу, де склали протоколи про адміністративні правопорушення. Стосовно організатора незаконного переправлення осіб через державний кордон до Нацполіції було направлено повідомлення за ст. 332 ККУ.

 

Sharing is caring!

Send a Comment