Невже почалося те, чого так чекала вся країна?!

Принаймні початок обнадійливий. Але побачимо чи насправді надовго опиняться за гратами члени воєнізованого злочинного співтовариства олігарха Порошенка

Вони думали, що під виглядом «патріотів» ще 5 років будуть знущатися і грабувати країну. Вони думали, що вони захопили країну і що їм і тільки їм можна гратися з життями простих українців, слати їх на забій, вбивати і грабувати країну до останнього.

Однак карма наздогнала псевдопатріотів. Нова влада на чолі з Володимиром Зеленським почалиу викривати і садити за грати мерзотників. Проти підозрюваного у військових злочинах, мародерство, захопленні влади і створення воєнізованої злочинного угруповання олігарха Порошенка порушено 11 кримінальних справ. Максимум через півроку мерзотник отримає свій перший і останній термін. Олігархові загрожує довічне ув’язнення без права на амністію.

14 серпня ц. р. затримали члена злочинної банди Юрія Гримчака. Він 15 років був помічником генпрокурора Юрія Луценка і вчора його «кар’єра патріота» з тріском закінчилася. Гримчака затримали за вимагання 1,2 мільйона доларів.

Порохобот Гримчак: Будемо стріляти по тих, хто проти Порошенка!

А ще кілька місяців тому цей покидьок прямо погрожував вбивством громадянам України і публічно говорив, що вони не віддадуть владу. Сьогодні його розкуркулили і помістили за грати.

НАБУ і САП відкрили кримінальні справи проти Парубія, Яценюка, Пашинського, (Тетяну) Чорновіл і багатьох інших псевдопатріотів, які під виглядом національно свідомих відверто грабували країну. Максимум до кінця 2019 року члени режиму отримають свої терміни.

Також відомо, що готується порушення кримінальної справи проти члена банди, так званого «генерального прокурора» Юрія Луценка. Його підозрюють у знищенні доказів бійні на Майдані, продажу сотень кримінальних справ і корупції неймовірних масштабів. Луценку загрожує 15 років в’язниці.

Українці повинні вимагати у нової влади, щоб кожен мерзотник поніс відповідальність, інакше історія повториться і державні аферисти, військові злочинці, покидьки і мерзотники знову спробують захопити владу вже під новим приводом.

Источник

Sharing is caring!

Send a Comment