Ніякої єдності із злочинцями, зрадниками, явними та таємними колаборантами, корупціонерами у нас не було і не буде – Тотальний Спротив

Почну серію, де будуть відповіді на серійні запитання. Це буде перша. Ось мені кажуть: те, що ви пишете або розміщуєте, це руйнує нашу єдність. А це небезпечно, бо війна…

Ну, давайте почнемо з того, що першим про єдність нам сказав і досі каже пуйло: «миадіннарот». Всі це знають. Заради цієї єдності він почав війну. Він вбиває нас сотнями тисяч заради цієї єдності. Правильно? Тільки єдність ця буде специфічною: вони будуть господарями, а ми у них холуями, бидлом. Ви хочете цієї єдності?! Ми ні. Це був пункт перший.

Тепер пункт другий, дотичний до першого. Сучасна влада вже п’ять років веде себе з нами, з народом, як з бидлом, як з вівцями, яких треба стригти та різати на «шашлик». Така у неї, цієї влади єдність з нами, народом. Ви хочете такої єдності? Хочете бути шашликом? Якщо так, то це ваш вибір. Я його поважаю, але в мене немає такого бажання, тому я чиню спротив. Тотальний Спротив.

Пункт третій. Якщо на ваших очах буде скоєно злочин, а потім в суді вас викличуть як свідка і запитають, то що ви скажете? Я бачив ось те і те? Так, правильно. Так і треба чинити. Якщо ви вільна і порядна людина. А якщо ви проявите єдність із злочинцем, і скажете, що нічого не бачили, то ким ви станете? Правильно: співучасником злочину. Ви покриваєте злочинців.

Тепер подивимося ширше. Про злочини нашої влади у світі знають краще, ніж ми. Народи Заходу дивляться і думають: якщо вони мовчать, не свідчать проти злочинців, то мабуть у них єдність із ними. Вони одна велика банда. Така у них єдність. Як у орків в рашці з пуйлом. Тоді навіщо нам їм допомагати? Чим вони тоді відрізняються від рашки? Там мовчать, і в Україні мовчать. Там люблять фюрера, і в Україні моляться на свого фюрера. Навіщо тоді одній диктатурі допомагати перемогти іншу?! Європа, Велика Британія та США добре пам’ятають, як колись допомогли Сталіну. А в результаті самі ж від цього і постраждали. Навіщо їм ці граблі?!

Тому шановні, ніякої єдності із злочинцями, зрадниками, явними та таємними колаборантами, корупціонерами у нас, Тотального Спротиву, не було і не буде.  Навпаки, ми будемо вести запеклу боротьбу з усім цим, щоб об’єднати всі здорові патріотичні сили проти зовнішніх і внутрішніх ворогів. І не під одним прапором, а під багатьма. В різних політичних таборах є нормальні порядні люди, патріоти України. Проте єднання, на нашу думку, може бути лише на єдиній основі: перемога вільної, демократичної європейської України. Ось за таку ми єдність.

І якщо влада, а бо ще хтось веде себе інакше, то в цей момент єдність зникає. Її тоді в принципі не може бути. Не може бути в мене єдності з Лещенко або бандитом Катлетою. Не буду я єдиним з тим, хто вкрав у ЗСУ для того, щоб купити собі маєток чи круту тачку!

Зрозуміло всім? Разом до перемоги! Слава Україні!

Sharing is caring!

Send a Comment