Один із найбільших у світі виробників дитячого харчування відкликає більше 600 партій продукції, яка може бути заражена сальмонелою

d83a6884dd99dfbc2a0f9eb428c9ab6f

Батьків закликають не використовувати продукцію цього виробника.

Один із найбільших у світі виробників  дитячого харчування  Lactalis, продукція якого продається в усьому світі під кількома торговими марками, відкликає більше 600 партій продукції, яка може бути заражена сальмонелою.

Про це пише Укрінформ.

У Франції захворіли на сальмонельоз 26 немовлят, які вживали продукцію Lactalis.

«Було виявлено і підтверджено зв’язок між забрудненням і споживанням продуктів дитячого харчування від виробничої лінії LNS Group (Lactalis Nutrition Health). Наскільки це можливо, закликаємо не використовувати продукцію цього виробника», – звернулося до батьків Міністерство охорони здоров’я.

За даними виробника, зараженими можуть бути 7 тисяч тонн продукції, виробленої на заводі у Франції. В компанії ще не встановили, скільки з цього обсягу продукції вже відправлено на продаж.
Перші партії відкликаються з Китаю, Пакистану, Великої Британії та Судану. Водночас у компанії заявили, що не можуть гарантувати вилучення геть усіх потенційно небезпечних продуктів.

Окрім бренду Lactalis, продукція продається, під брендами Milumel et Picot, Carrefour.

Нагадаємо, що за поданням Служби безпеки Міністерство охорони здоров’я відмовилося від придбання в Росії дитячих продуктів харчування. В СБУ наголосили, що у препаратах встановлено завищений рівень свинцю та кадмію – більше ніж у 10 разів від граничного. Унаслідок цього, ліки призводили до численних побічних реакцій, а також до погіршення стану здоров’я у хворих дітей.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment