Одіозний суддя відгуляв день народження у центрі столиці в компанії Матіоса і Ківалова

Суддя Євген Аблов відгуляв розкішну вечірку з топ-чиновниками

Заступник голови Окружного адміністративного суду міста Києва Євген Аблов, якого звинувачують в ухваленні рішень проти активістів Майдану, відсвяткував день народження. На святі, зокрема, гуляли члени комісії, що має розглянути його відповідність займаній посаді.

screenshot_1

Євген Аблов

Вечірка проходила 13 березня в ресторані біля Оперного театру в центрі Києва. Заклад орендували повністю. На заході було до 30 гостей, переважно впливових представників судової та правоохоронної систем, повідомляють журналісти Слідство.Інфо

Серед гостей судді – головний військовий прокурор Анатолій Матіос. Його охоронець заніс до ресторану великий білий пакет, в якому, ймовірно, був подарунок. Також у ресторан завітали троє членів комісії – Тарас Лукаш, Володимир Бутенко та власне голова Сергій Козьяков. Серед гостей також був колишній «регіонал» Сергій Ківалов.

У закладі повідомили, що закрита вечірка з фуршетом обійшлася у 100-110 тис. грн.

Козьяков заявив, що отримав запрошення в ресторан на «неформальну дискусію» від шеф-редактора одного з профільних юридичних видань, а не на день народження Аблова. А під час заходу з суддями Окружного адміністративного суду нібито не спілкувався.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment