Одного з ватажків ДНР вбито у Донецьку: перші подробиці, фото

В окупованому Донецьку 20 січня вбили ватажка бойовиків 43-річного Олексія Кривулю на прізвисько «Грін». Про це повідомляють у соцмережах.

Обставини смерті бойовика невідомі. У російських соцмережах пишуть, що Кривулю «вбили в спину». Це дало підставу деяким користувачам припустити, що бойовик загинув під час розбірок зі своїми ж поплічниками або був убитий за наказом російських кураторів.

Одного з ватажків-2

Олексій Кривуля народився 26 червня 1976 року у місті Миколаївка Донецької області. Проживав у будинку номер 4 по вулиці Кошуби. Закінчив школу №19 у Павлограді. Потім навчався у Єйському вищому воєнному авіаційному училищі ім. В.М. Комарова.

Навесні 2014 року почав воювати проти українських військових на боці російських загарбників. Виконував обов’язки першого заступника начальника штабу 7-ї окремої мотопіхотної стрілецької бригади так званого 1 АК.

Одного з ватажків-3

Бойовик також був відомий під псевдо Олексій Владіміров. Мав брата — Максима Кривулю — який теж внесений до бази «Миротворця» як посібник російських окупантів.

Як інформував «Апостроф» раніше, контррозвідники Служби безпеки України (СБУ) затримали агента російських спецслужб поблизу військової частини при спробі передачі зібраних розвідданих.

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment