Однопартієць закликає поставити в рамки пристойності агресивного нардепа Сольвара

Сольвар-2

Щойно на нашому сайті була розміщена ця публікація – «Пропрезидентський нардеп-прогульник Сольвар бреше виборцям та погрожує опонентам» (http://n-v.com.ua/proprezidentskij-nardep-progulnik-solvar-breshe-viborcyam-ta-pogrozhuye-oponentam/), як депутат Києво-Святошинської райради Олександр Гладуш повідомив на своїй сторінці у ФБ наступну інформацію:

«У вівторок, 26 травня, приблизно о 22.30 в селі Лісники Києво-Святошинського р-ну під колеса автомобіля потрапив неуважний пішохід. «Швидка допомога» прибула вчасно, але на прохання доставити тяжко постраждалого до лікарні працівники «швидкої» відповіли, що не в змозі цього зробити, бо в баку автомобіля немає пального. І погодились транспортувати постраждалого тільки після того, як їм було надано кошти на паливо. Я допускаю той факт, що в автомобілі дійсно не було пального. Але ж Києво-Святошинська районна рада постійно виділяє кошти на районну лікарню. Тому виникає питання: У КОГО В КИШЕНІ ОСІДАЮТЬ КОШТИ ВИДІЛЕНІ ДЕРЖАВОЮ НА УТРИМАННЯ МЕДИЧНОГО ТРАНСПОРТУ???»

Так-так, мова йде саме про ту районну лікарню, у якій посаду головного лікаря обіймає Василь Кравченко – земляк «недоторканого» Руслана Сольвара. Саме цього медпрацівника нардеп Р.Сольвар кинувся захищати від принципової критики депутата Києво-Святошинської райради Костянтина Бєдового, який після погроз з боку Сольвара виклав у Facebook наступну інформацію:

«Пару слів про Василя Віталійовича Кравченка. Всі 4 роки каденції ми були в дуже теплих і добрих стосунках. Під час Майдану, коли мене пом’яли мєнти, я звернувся до нього як до головного лікаря ЦРЛ з проханням надати медичну допомогу. Його підлеглі повідомили, що з такими травмами вони за інструкцією мають викликати міліцію. Я попросив міліцію не викликати, оскільки був весь просякнутий димом і сльозоточивим газом, тому мене б відразу відвезли в КПЗ. Василь пішов мені в цьому питанні назустріч. За це я йому до цих пір вдячний.

Моє відношення до нього різко і назавжди змінилося, коли на президії нашої ради він заявив про те, що «онкологічні хворі страждають від болю, а знеболюючих немає з вини відділу охорони здоров’я РДА». Природно, що наступного ранку я був у кабінеті т.в.о. глави РДА Мирослави Смірнової і там жорстко зажадав пояснити, як все могло так далеко зайти?! Яке ж було моє здивування, коли начальник відділу охорони здоров’я Ляшенко і начальник фінансового управління Краснощекова з документами в руках довели, що це головлікар Центральної райлікарні (ЦРЛ) Василь Кравченко блокує можливість придбання анестетиків для смертельно хворих людей і змушує їх страждати – фактично катує, аби викликати резонанс і невдоволення населення, що потрібно йому в боротьбі з конкурентами за фінансові потоки!

Увечері я написав у Facebook про те, що людина, яка заради грошей катує болем смертельно хворих людей, не гідна носити звання лікаря і взагалі називатися людиною. На сесії у присутності наших колег-депутатів Кравченко підійшов до мене і повідомив: «Я тоді на президії лише хотів викликати тривогу. Насправді анастетики ще були. Ніхто не страждав від болю». На що я відповів: «Якщо людина нещира, то вже і не зрозумієш, коли він говорить правду, а коли бреше!»

Після цього випадку глава РДА викликала КРУ для перевірки і відділу охорони здоров’я, і ЦРЛ. За результатами перевірки ведеться кримінальне провадження. До чого це я? А до того, що НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ СОЛЬВАР КРИШУЄТ ЛІКАРЯ, ЯКИЙ КАТУВАВ БОЛЕМ СМЕРТЕЛЬНО ХВОРИХ ЛЮДЕЙ!!!»

Сольвар-1

Після цього, за словами Костянтина Бєдового, 25 травня Руслан Сольвар зателефонував йому і з погрозами вимагав припинити домагатися звільнення лікаря центральної районної лікарні Василя Кравченка. Відразу після розмови К. Бєдовий опублікував у Facebook допис, у якому розповів про розмову із Сольваром:

«Сольвар в грубій формі поцікавився чи знаю я Кравченка Василя Віталійовича? Я відповів, що я знаю такого депутата Києво-Святошинської ради 6-го скликання, який працює головним лікарем Центральної лікарні нашого району. Далі народний депутат Сольвар сказав наступне: «Так ось запам’ятай, він – мій земляк і друг! Якщо з його голови впаде хоч волосок або він буде звільнений з роботи – я тебе зубами на шматки рвати буду!!! Я зараз на тебе організую цькування і викличу кримінальні справи! Пришлю своїх бійців! Підніму на тебе весь негатив у пресі! Не думай, що ти – святий!!!».

«У відповідь я повідомив народному депутату про те, що за моєю інформацією щодо його земляка і друга порушено кримінальну справу за корупцію та розкрадання, до якого я ніякого відношення не маю. І знову почув: «Я зараз на тебе викличу справи! Я тебе порву!!!». Дивні у нас недоторканні «народні обранці». Буду писати в генпрокуратуру, СБУ, міліцію заяву», – написав Костянтин Бєдовой.

Редакція газети «Наша версія» і всі її журналісти приєднуються до того, аби поставити в рамки пристойності агресивного нардепа. Ми звернемося у вищезазначені інстанції з редакційним запитом, аби згідно з українським чинним законодавством була порушена кримінальна справа проти нардепа Сольвара.

 

Sharing is caring!

Send a Comment