«Одягнув балаклаву – ти або злодій, або хуліган» – Геннадій Москаль

Очільник Закарпатської області Геннадій Москаль підписав розпорядження про заборону носіння балаклав при проведенні масових заходів на території регіону. Про це повідомляється на офіційному сайті голови Закарпатської ОДА.

Документ рекомендує поліції області вжити додаткових заходів щодо захисту громадян під час проведення масових заходів і забезпечити недопущення участі в них осіб в балаклавах, шоломах або з використанням інших засобів маскування особи.

«Це ненормальна ситуація, коли одні українці збираються на масові заходи і ховають свої обличчя від інших українців, прикриваючись при цьому патріотичними гаслами. Це роблять хіба що злодії або хулігани. Нормальні люди, тим більш патріотичні, збираються на акції і проголошують свої гасла з відкритими обличчями», – пояснив рішення Москаль.

Нагадаємо, що співробітники поліції Закарпаття розпочали розслідування побиття активіста, який раніше подав до суду позов з метою заборонити проведення націоналістичного маршу в Ужгороді 17 березня. Він повідомив, що троє невідомих в балаклавах напали на нього в центрі Ужгорода і побили.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment